نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی گفت:شهدای علی آبادکتول، افتخارات این شهرستان هستند.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:عباس مزرعی رییس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان علی آبادکتول در مراسم تجلیل و اهدا تندیس اجلاسیه ۴هزار شهید استان گلستان به برخی از خانواده معظم شهدا در علی آبادکتول اظهارداشت:در راستای تجلیل از رشادت مردی های شهدا و استقامت و صبوری خانواده این شهیدان و پاسداشت عزت آفرینی ها شهدا مراسم تجلیل و اهدا تندیس اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان را با کمک دیگر دستگاه ها انجام دادیم.

وی خاطرنشان کرد:مقاومت این شهدا برای حفظ میهن اسلامی و استفاده از منویات مقام معظم رهبری در راستا در اجرای طرح سپاس یکی اهداف ما بوده و خود را خدمتگزار خانواده شهدا می دانیم.

رییس بنیاد شهیدوامورایثارگران علی آبادکتول تاکید کرد:در شهرستان علی آبادکتول ۲۴آذر کنگره اسوه های صبر برگزار می شود و ما میزبان خانواده معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران در شهرستان علی آبادکتول خواهیم بود.

وی بیان داشت:یکی از اسوه های صبر همسران و مادران شهدا هستند که فرزندان و شوهران خود را در راه پاسداری از انقلاب تقدیم میهن اسلامی کردند.

در ادامه اسدالله قره خانی آلوستانی نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی در این مراسم گفت:بنده همیشه بعنوان سرباز انقلاب و ولایت بوده و هم خادم کوچک مردم به ویژه خادم کوچک خانوداه معزز شهدا هستم.

وی افزود:ما آنچه را که داریم از برکت خون شهیدان است ،عزت ،عظمت و افتخاراتی که در حال حاضر داریم همه این موارد از برکات خون شهداست.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت:ما هراندازه که تلاش کنیم بخش کوچکی از دین خود را به شهدا نسبت شآن ،منزلت و بزرگی شان ادا کردیم .

نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:روحیه و نشاط عرفانی با صبر و استقامت و گذشت خانوده شهدا به جامعه تزریق می شود.

وی اذعان داشت:خانوده شهدا دعا کنند که ما مسولین با اراده و پشتکاری بیشتر پاسدار خون آنها باشیم و خادمی برای این ملت باشیم.

قره خانی گفت:شهدای علی آبادکتول، افتخارات این شهرستان هستند شهدایی که بخش زیادی از عمر خود را در جبهه های حق علیه باطل گزارندن و حماسه هایی بزرگ آفریدند.

نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:فرزندان شهدا تماما اثرگذار و سرباز ولایت و پاسدار انقلاب هستند.

وی خاطرنشان کرد:ما دو وظیفه در مقابل خانواده های شهدا بر عهده داریم:اول اینکه نقشی را که شهدا عزیز داشتند و حرکت عظیمی را که آنان خلق کردند را باید زنده نگه داریم و با انتقال ترویج و توسعه روحیه انقلابی و شهادت طلبی و فرهنگ رفتاری ،اعتقادی ،معرفتی به نسل های بعدی یکی از وظابف ما می باشد و قسمت دوم وظیفه ما ،توجه به خانواده معزز شهداست که این نه تنها از وظایف حاکمیت می دانیم بلکه جزو وظایف همه آحاد مردم نیز می باشد .

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در پایان گفت:خودم را مدیون و مرهون حرکت عظیم شهدا و ایثارگری آنان می دانم و بر سر سفره بزرگواری آنان قرار گرفتیم و لحظه به لحظه خود را معرض آزمون الهی می بینیم و اگر نبود آن رشادت مردی های این شهدا حتما این عزت را نداشتیم و این شهدا بودند که هم این درس را به ما دادند و هم گوهر ارزشمند صبر و استقامت و منزلت و پایداری را برای ما به ارمغان گذاشتند و ما بایستی به نیکی حفظ کنیم و پاسدار تمامی خوبی و زیبایی هایی که خلق کردند باشیم .

لازم به ذکر است در مراسم تجلیل و اهدا تندیس ۴هزار شهید استان گلستان تجلیل از همسران و مادران شهیدان تحت عنوان کنگره اسوه های صیر از خانوادهای سردار شهید احمد شکی،شهید مدافع حرم حاج قربان نجفی،جانباز۷۰درصد حاج حسین باباکردی و شهیدان داود و محمود شیخ هدایتی باحضور قره خانی نماینده مردم شهرستان علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام دیلم معاون اهل سنت مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور،تجری مفرد فرماندارعلی آبادکتول و مزرعی رییس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان علی آبادکتول تجلیل بعمل آمد.

در پایان بنیادشهید و امورایثارگران علی آبادکتول و قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی از محمدمیردیلمی خبرنگار کمالان نیوز بابت پوشش خبری از مراسمات بنیاد شهید و امورایثارگران این شهرستان و اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان تقدیر شد./تصاویر

8899-17 8899-20 8899-4 8899-1 8899-18 8899-3 8899-19 8899-13 8899-8 8899-5 photo_2016-12-02_16-24-10 8899-15 8899-10 8899-21 8899-7 8899-11 8899-12 8899-9 8899-14 8899-16 8899-2

این خبر را به اشتراک بگذارید :