نماینده مردم علی آبادکتول در مجلس شورای اسلامی گفت:دکتر لاریجانی یکی از مفاخر نظام مقدس جمهوری اسلامی است./دیر کرد وام های زیر ۱۰۰ میلیون بخشیده می شود و شورای نگهبان هم این موضوع را تایید کرد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: اسدالله قره خانی آلوستانی نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی در نشست مردم این شهرستان با دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مصلی علی آبادکتول گفت: حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان  و سردار صادقی فرمانده سپاه نینوا استان موضوع دعوت از رئیس مجلس را جهت سخنرانی در اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان را به بنده محول کردند و اینحقیر باتفاق مجمع نمایندگان استان از دکتر لاریجانی جهت حضور در اولین اجلاسیه ۴هزارشهید استان دعوت کردیم و ایشان با اشتیاق دعوت مارا پذیرفت.

وی اظهارداشت:دکتر لاریجانی علاقمندی خاصی به استان گلستان دارد.

قره اخنی بیان داشت:امام جمعه علی آبادکتول فردی متقی است که توانسته در این شهرستان خدمات علمی را در جایگاه نمازجمعه ارائه دهد .

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت:قوه مقننه نقطه اتکا و امید نظام است.

وی تصریح کرد:بحشی عظیمی از توفیقات قوه مقننه مرهون مدیریت هوشمندانه دکتر لاریجانی است.

نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:در دیداری که با برخی فراکسیون های مختلف مجلس با رئیس قوه قضائیه داشتیم مواردی را که یکی از همکاران بنده بر اثر ناآگاهی و یا نا آشنایی در مورد حساب های مالی قوه قضائیه بود مطرح شد و رئیس قوه قضائیه تمامی اسناد بانکی از سال ۷۳ تا کنون را ارائه دادند که در جلسه ای سه ساعته تمامی شبهات این موضوع برطرف شد تمامی افراد از فراکسیون امید تا دیگر فراکسیون اذعان کردند که این مطلب خلاف واقع بوده است.

وی خاطرنشان کرد:روسای قوا از استوانه های نظام هستند و مااجازه نداریم ارکان نظام را سست کنیم.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس خاطرنشان کرد:در جلسه ای که با معاون اول رئیس جمهور داشتیم در مورد خسارات سرمازدگی محصولات کشاورزان استان مطرح شد و قول هایی جهت برطرف شدن این مشکل گرفتیم.

وی اذعان داشت:منابع طبیعی به ناحق زمین های مردم را سند سازی کرد و این مورد مشکلات بسیاری را برای مردم ایجاد کرد که اعضای این ستاد تماما دولتی بوده و اجازه اعتراض به مردم داده نمی شود.

نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی گفت:سفر دکتر لاریجانی بخشی از توجه به مشکلات و موانع رونق استان است.

قره خانی اظهارداشت:منطقه آزاد تجاری اینچه برون به عنوان نیاز اساسی استان است که رونق تولید،افزایش درآمدعمومی و اشتغال را ایجاد می کند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس بیان داشت:ولایت مداری استان گلستان در اجلاسیه ۴هزار شهید این استان متجلی شد.

وی تصریح کرد:اجلاسیه ۴هزار شهید استان گلستان شکوه و عظمت را در استان خلق کرد.

قره خانی خاطرنشان کرد:شهدا سند زرینی از افتخار،مقاومت وایثار را در برابر استکبار پدید آوردند.

وی افزود:اگرهمدلی و همفکری داشته باشیم و به تمامی پتانسیل ها توجه کنیم می توانیم استان را متحول کنیم.

نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:دیر کرد وام های زیر ۱۰۰ میلیون بخشیده می شود و شورای نگهبان هم این مصوبه را تایید کرد و برای اجرا به دولت ابلاغ کردند.

وی در مورد مصوبه اقتصادی مجلس نیز اظهارداشت :با تصویب این طرح این مبالغ برای فعالیت های زیربنایی به ویژه راه استفاده شده و با بخشی از آن، راه آهن گرگان- مشهد اجرایی می شود.

سخنگوی کمیسیون انرژی در پایان افزود:بیمه محصولات کشاورزی بسیار پایین است  و پاسخگو این خسارات نیست در این خصوص هم باید چاره ای اندیشید.

این خبر را به اشتراک بگذارید :