حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان مسولان دانشگاه و اعضای هیات علمی را به توسعه علمی و دوری از رکود توصیه کرد و اظهار کرد:استادان با همه وجود در کلاس درس حاضر باشند و در کنار ارایه دروس زمینه نشاط، انگیزه و رشد علمی دانشجویان را نیز فراهم کنند.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: درابتدای این دیدار که با حضور هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول همراه بود، دکترعلیرضا اسفندیاری مقدم رئیس این واحد دانشگاهی در سخنانی هدف از این دیدار را بهره مندی از راهنمایی های نماینده ولی فقیه در استان گلستان، دانست وخواستار بیان رویکردها و رهنمودهایی در جهت رشد و ارتقاء سطح علمی دانشگاه شد.

در این دیدار حضرت آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان گلستان با توجه به ضرورت رشد کیفی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی گفت:رشد صرفا کمی دانشگاه ها مانعی برای توسعه علم خواهد بود و این مهم فقط در صورتی مناسب است که گامی به سمت جلو باشد.

وی افزود : دانشگاه ها باید زمینه ای برای شکوفایی و پیداشدن استعدادهای خاص باشند تا بتوانیم در جهت پیشرفت استان خود قدم برداریم و استان گلستان را بعنوان منطقه برتر در کشور معرفی کنیم .

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه استادان باید سلوک اخلاقی را مد نظر بگیرند، افزود: استادان باید دانشجویان را به گونه ای تربیت کنند که برای مدیریت آینده کشور و استان مفید واقع شوند.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با توجه به انتخابات دوازدهیمن دوره ریاست جمهوری وپنجمین شورای اسلامی شهر و روستا مسئولیت اداره کشور را بر عهده آحاد ملت دانست و بیان کرد: باید با تلاش مضاعف و دور از هرگونه یاس و ناامیدی برای بهبود هرچه بیشتر وضعیت، سعی و تلاش کرد.

گفتنی است در این دیدار علیرضا اسفندیاری مقدم رئیس این دانشگاه گزارش جامعی از وضعیت و عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول و مهمترین دستاوردهای این واحد آموزشی ارائه کرد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :