رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول پس از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان هدف از این تفاهم‌نامه را توسعه همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی و برداشتن گامی برای تبدیل شدن واحد علی‌آباد کتول به قطب پرستاری کشور عنوان کرد.

به گزارش کمالان نیوز: تفاهم‌نامه همکاری آموزشی- پژوهشی میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان با حضور دکتر علیرضا اسفندیاری مقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول، دکتر عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گلستان ، دکتر حمید حجتی معاون پزشکی واحد علی آبادکتول و سلمان امیرخان مدیر آموزشی واحد علی آبادکتول به امضا رسید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول در این مراسم اظهار امیدواری کرد که این تفاهم‌نامه زمینه مناسبی را برای پیشرفت علم و پاسخگویی به نیازهای جامعه و استان توسط دو دانشگاه فراهم کند.

وی، برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات آموزشی در راستای فعالیت‌های بین رشته‌ای و بهبود کیفیت آموزش‌های تئوری و عملی، تسهیل در انجام پایان نامه‌های تحقیقاتی مشترک دانشجویان تحصیلات تکمیلی، تربیت نیروهای انسانی متخصص و برگزاری مشترک دوره‌های آموزشی کوتاه مدت را از مهم‌ترین بخش همکاری‌های آموزشی تفاهم‌نامه عنوان کرد.

 اسفندیاری مقدم افزود: برگزاری سمینارها و کنفرانس‌های علمی مشترک، ارائه خدمات اطلاعات پژوهشی کتابخانه‌ای و بانک‌های اطلاعات داده‌ای، تسهیل استفاده از امکانات آزمایشگاهی و تجیهزات مرتبط، اعلام نیاز طرفین به خدمات پژوهشی و تامین نیازهای بومی در راستای حرکت به سمت اقتصاد مقاومتی را از جمله بندهای این تفاهم‌نامه است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :