مجتبی عابدی رئیس ستادائتلاف دوازدهم حامیان دکترروحانی درعلی آبادکتول با صدورپیامی ازمردم شریف،ولایتمدارو روزه دار شهرستان علی آبادکتول با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی شکوهمند روزجهانی قدس ، حضور در این راهپیمایی را علاوه‌ بر تجدید بیعت با امام راحل و شهدا خنثی کننده توطئه‌های دشمنان دانست.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: در بیانیه رئیس ستادائتلاف دوازدهم حامیان دکتر روحانی درعلی آبادکتول آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
نام‌گذاری روز قدس از سوی بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) از تدابیر مهم و سرنوشت‌ساز در تاریخ معاصر است که هر سال با این راهپیمایی باشکوه در جهان، ضمن نمایش بیداری تمام ملت‌ های آزاده نسبت به‌ نظام سلطه و جنایات رژیم صهیونیستی و تروریستی، خون تازه‌ای در رگ‌های مقاومت اسلامی جریان پیدا می‌کند.
موضوعی که روز قدس امسال را دارای اهمیت بیشتر می‌کند، توطئه خطرناک استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا و رژیم نامشروع و غاصب صهیونیستی با همکاری جبهه ارتجاع در منطقه از آل سعود ملعون تا تکفیری های خونخوار برای تضعیف محور مقاومت اسلامی است.
هر ناظر بی‌طرفی با نگاه به اوضاع سوریه، عراق، یمن، افغانستان، فلسطین و غزه و دیگر مناطق اسلامی درمی‌یابد که آنچه امروز به اسم دموکراسی خواهی و حقوق بشر جریان دارد، کلاهی است که بر سر تاریخ می‌رود و دروغ بزرگی است که تنها با حضور ملت‌های مسلمان و آزاده قابل جبران خواهد بود.

حضور یکپارچه امت اسلامی و سایر ملت‌های آزاده و حق طلب در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان خواهد داد که جامعه جعلی و موزاییکی اسراییل به سرعت به پایان خود نزدیک می‌شود و با رنگ باختن رؤیای خاورمیانه بزرگ و تئوری شیطانی “اسرائیل از نیل تا فرات” دشمنان اسلام در آینده‌ای نه چندان دور بایستی تماشاگر محض “احیای فلسطین از بحر تا نهر” شوند.

ستاد ائتلاف دوازدهم حامیان دکتر حسن روحانی در علی آبادکتول از تمام مردم خداجوی،روزه دار،ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان علی آبادکتول و بخش کمالان برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس که یک پدیده بازدارنده برای توقف و کندی زیاده‌خواهی‌های آمریکا و صهیونیسم و تکفیری های ملعون در جهان اسلام است دعوت می‌کند.
مجتبی عابدی
رئیس ستاد ائتلاف دوازدهم حامیان دکتر حسن روحانی در شهرستان علی آبادکتول

این خبر را به اشتراک بگذارید :