نماینده دبیرخانه هیات عالی نظارت دانشگاه آزاد اسلامی کشور:دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول یکی از بهترین واحد های آموزشی کشور است.

به گزارش کمالان نیوز: رامین بازوندی نماینده دبیرخانه هیات عالی نظارت دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با بیان این مطلب که دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد یکی از بهترین واحد های کشور است بیان کرد: این واحد دانشگاهی دارای کارکنان جوان و قوی و پرتلاش است و امیدواریم در آینده نیز به این پیشرفت و روند رو به رشد ادامه دهد.

وی با بیان این مطلب که این جلسه، پنجمین جلسه کارگروه تخصصی منطقه است، افزود: وظیفه و رسالت اصلی این کارگروه ها بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه بوده و ما از مدیران و افراد معتمد و خبره انتظار داریم مشکلات دانشگاه را بیان کرده و در رفع آن تلاش و در جهت ارائه راهکارها و پیشنهادات سودمند اقدام کنند.

بازوندی تاکید کرد:با توجه به مشکلات پیش آمده از سوی وزارت علوم، دانشگاه از نظر آموزشی و مالی دچار مشکلاتی شده است که باید با ارائه راهکارهای مناسب در حل این مسائل گره گشاه باشیم.

در ادامه رضاعلی محسنی معاون شورای عالی نظارت در منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی اظهارداشت: سیستم نظارت دانشگاه از این جهت تشکیل شد تا مشکلات و ضعف ها شناسایی شوند و بیش از هرچیز کمک به تعالی واحد های دانشگاهی و روسای واحد شود و با نیرویی مضاعف ادامه مسیر دهند.

وی بیان داشت: در هیات عالی نظارت که در دو بخش صورت گرفت و بخش اول مربوط به بازدیهای دوره ای از واحدها در سطح کشور بود نمایندگان هیات نظارت به شناخت اجمالی طراحان و ناظرین پرداختند و درواقع موقعیت دانشگاه ها را مورد بررسی قراردادند و بخش دوم آن مربوط به بازدید های تخصصی بود که بیشتر به موارد خاص دانشگاه ها پرداخته شد.

محسنی افزود: یکی از موارد دیگر که در دستور کار هیات نظارت در سال ۹۶ قرار گرفته است شناخت واحد های دانشگاهی در قالب کارگروه های بوده که باتوجه به جایگاه واحد ها در منطقه ، به گروه های تخصصی در قالب آموزشی و پژوهشی، امور زیربنایی، مالی و ممیزی اقتصادی( سرمایه انسانی)، فرهنگی دانشجویی و اجتماعی وپزشکی و پیراپزشکی واگذار شده است .

معاون شورای عالی نظارت در منطقه ۳کشور یادآور شد: امیدواریم با تقسیم بندی درست و نگاه های تخصصی بتوانیم به ارائه راهکارها و پیشنهادات سودمند پرداخته و در راه پیشرفت هرچه بیشتر دانشگاه قدم برداریم.

در این جلسه علیرضا اسفندیاری مقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول ضمن خیر مقدم گزارشی از عملکرد این واحد آموزشی ارائه کرد.

گفتنی است جلسه هیات عالی نظارت منطقه ۳ دانشگاه آزاد اسلامی با حضوردبیرگروه و معاون هیات عالی نظارت منطقه ۳، نماینده دبیرخانه هیات عالی نظارت، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول، مدیران و اعضا معتمد و خبره هیات نظارت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول برگزار شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :