پایگاه خبری کمالان نیوز به مناسبت هفته خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد .
به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
۱۷ مرداد یادآور لحظات افتخار آفرین شهادت فرزندی پاک از اصحاب رسانه است. شهید محمود صارمی، مصداق امانتداری، صداقت، هوشمندی و از خودگذشتگی بود که خون پاکش در چشمه سار شهیدان همیشه جاوید جاری شد و به دریای خروشان ایثار و عزت ایران اسلامی پیوست.
 
۱۷ مرداد روز خبرنگار، روز انسان های صادق ،مخلص و مجاهدان بی منّت و سخت کوشان با همّت و تداعی گران رشادت، تیزبینی، بی باکی ، شهامت و شهادت طلبی در راه تعالی میهن اسلامی و روزی است که شکوفایی و درخشش قلم در پرتو جانبازی خبرنگار ایرانی نمود پیدا می کند و روز خبرنگار نماد حق‌بینی و حق‌نویسی و گام نهادن در مسیر آگاهی بخشی و نیک‌اندیشی با سلاح قلم است.
خبرنگار، مسئولیت ، دلسوزی و فداکاری را به دوش گرفته و با قلم خود حقیقت و مظلومیت را به عموم مردم دنیا می رساند و با وجود تمام مشکلات دراجرای رسالت سنگین اطلاع رسانی همچنان استوار و ثابت قدم در مسیر رسانه ای خود گام برم یدارد و در کل خبرنگاران پویا، بالنده، سرزنده و با نشاط می توانند در تحرک جامعه و آگاهی مردم نسبت به مطالبات قانونی و بحق خود و همچنین تکالیف فردی و اجتماعی شان، نقش بسزایی داشته باشند.

قطعا جریان سیال فرهنگ نقادی توسط اصحاب رسانه به عنوان ناظران امین و موثر عملکرد مسئولان و دیده بانان حقوق مردم، بهترین تشریک مساعی با کارگزاران و مردم می باشد کما اینکه در برخی نقدها مورد حمله غیر منصفانه برخی مسئولین نیز قرار می گیرند.

پایگاه خبری کمالان نیوز در پایان بر خود لازم می داند ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه قلم، هفته خبرنگاران را به همه خبرنگاران متعهد و تلاشگر رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری استان گلستان و بالاخص شهرستان علی آبادکتول تبریک عرض می نماید و توفیق روز افزون این دیده بانان هویت ملی و حقوق اجتماعی را از خداوند بزرگ مسئلت داریم.

نحریریه سایت خبری تحلیلی کمالان نیوز

۱۷ مرداد ۱۳۹۶

این خبر را به اشتراک بگذارید :