جمال لیوانی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان:از مجموع ۷۱ روستای شهرستان علی آباد کتول، تاکنون تعداد ۶۰ روستای این شهرستان گازرسانی شده است

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز: صفرعلی جمال لیوانی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان،در این باره گفت: درحال حاضر عملیات گازرسانی به ۶ روستای شهرستان در دست اجرا است که انشاالله برابر برنامه از پیش تعیین‌شده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی تصریح کرد: در شهرستان علی آبادکتول بالغ بر ۶۵۰ کیلومتر شبکه تاکنون اجرا شده و افزون بر ۲۳ هزار و ۵۹۰ انشعاب نیز نصب شده است.
جمال لیوانی تصریح کرد: در همین راستا تعداد ۴۴ هزار و ۵۰ خانوار از نعمت گاز بهره مند و تعداد ۴۶ هزار و ۴۷۰ مشترک نیز جذب شدند ضمن اینکه تعداد ۴۵ واحد صنعتی عمده و ۶ جایگاه CNG نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار شدند.
وی متذکر شد: گاز طبیعی که با تلاش شبانه روزی کارکنان این صنعت و همت والای دولتمردان در اختیار هموطنان عزیز قرار می گیرد، نیاز به فعالیت های بسیار زیاد و مراقبت های شبانه روزی دارد تا پس از انجام مراحل مختلف از چند هزار متری اعماق زمین استخراج و با صرف هزینه های زیادی به صورت یک محصول پاک و آماده به درب منازل انتقال یابد لذا بایستی در مصرف این نعمت الهی استفاده بهینه را انجام دهیم.
مدیرعامل گاز گلستان یادآور شد: شایسته است با انجام راهکارهای ساده کاهش مصرف منجمله استفاده از پوشش مناسب، شیشه های دو جداره، پرده ضخیم، رعایت دمای رفاه منزل و لحاظ کردن سایر شرایط این فرصت را ایجاد کنیم که از محل صرفه جوئی های انجام شده، سایر هموطنان عزیز مشمول بهره مندی از این موهبت الهی شوند و بتوانیم این نعمت پاک را برای نسل های آینده نیز ذخیره کنیم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :