دومین دوره مسابقات ورزشی جام روستا قهرمان استان گلستان از فردا ۳ دی ماه در علی آبادکتول و گمیشان در رشته آمادگی جسمانی بانوان آغاز می‌شود.

به گزارش گروه ورزش کمالان نیوز: مرحله نهایی دومین دوره مسابقات جام روستا قهرمان در دو منطقه غرب و شرق استان با شرکت ۲۴ تیم برگزار می گردد.
بانوان منطقه شرق استان و تیم الازمن قهرمان بخش مرکزی علی آبادکتول فردا ۳ دی ماه در شهرستان علی آبادکتول و بانوان منطقه غرب استان وتیم روستای محمدآبادکتول قهرمان بخش کمالان نیز فردا ۳ دی ماه در گمیشان با حریفان خود پیکار می کنند.
در نخستین دوره جام روستا قهرمان گلستان ۳۰۰ روستا شرکت داشتند و هزار و ۵۰۰ تیم به مدت چهار ماه با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم پیچک محله از توابع علی آبادکتول قهرمان دوره اول این مسابقات شد.
در جام روستا قهرمان گلستان بسیاری از ورزشکاران مستعد روستایی شناسانده شدند و فضای مناسبی برای نشاط روستاها و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی به وجود آمد.
گفتنی است تیم روستای محمدآبادکتول به عنوان قهرمان بخش کمالان و تیم روستای الازمن به عنوان قهرمان بخش مرکزی علی آبادکتول در این دوره به مصاف حریفان استانی خود خواهند رفت.

این خبر را به اشتراک بگذارید :