آیت الله حسینی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری:دانشجویان باید در عرصه‌های علمی جزو برترین‌ها باشند.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز، آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار بادانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول در ابتدای این دیدار به تحلیل مختصری از عبارت بسیج پرداخت و گفت:دانشجویان بویژه دانشجویان بسیجی باید در عرصه های مختلف علمی الگو بوده و رتبه های برتر را کسب کنند چراکه بسیجی عنصری آراسته به فضیلت ها بوده و سخنان وی همگی با تحقیق و پژوهش است.

وی با بیان اینکه وحدت در بعد جسم نمی تواند منعکس شود بلکه باید در خود دانش انعکاس یابد، افزود: وحدت حقیقی آن است که در باب خود علم برود زیرا علم و دین مکمل همدیگر هستند.

 

حسینی شاهرودی انقلاب و هشت سال دفاع مقدس را از بزرگترین دستاورد های کشور ما دانست و تصریح کرد: شما جوانان میراث داران انقلاب اسلامی هستید، پس باید انقلاب را به خوبی درک کنید و کامل بشناسید، تا در انتقال آن به نسل های دیگر موفق و پیروز باشید.

عضو مجلس خبرگان رهبری نیاز جامعه بشری را مسائل تربیتی بیان کرد و بیان داشت: هر روزه در دنیا حرف های تازه ای داریم و این تفکر انقلابی جمهوری اسلامی است که مرزها را شکافته و دشمنان از آن نگرانند.

گفتنی است در این مراسم از سجاد خلف مسئول سابق پایگاه بسیج دانشجویی دانشگا ه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول با اهدای لوح سپاسی تجلیل شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :