به منظور توسعه و ارتقای فرهنگ همکاری و کارآفرینی در سطح مربیان، ورزشکاران، مدیران ورزشی و سمن‌ها بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول و اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان تفاهم‌نامه همکاری منعقد شد.

به گزارش گروه ورزشی کمالان نیوز: در راستای گسترش ارتباط بین دانشگاه و ورزش و افزایش همکاری های مشترک برای توسعه ورزش استان گلستان، علیرضا اسفندیاری مقدم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول و بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

این تفاهم نامه در ۷ ماده و به برای مدت ۳سال فی مابین طرفین و با حضور هیات رئیسه و برخی از اساتید تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی علی آبادکتول در اداره کل ورزش وجوانان استان گلستان به امضا رسیده است.

برگزاری کلاس های علمی و تئوری برای دوره های مربیگری درجه ۱، ۲، ۳ و بین المللی در سطح استان گلستان؛ علمی کردن فعالیت های ورزش و جوانان و بهره گیری از فعالیت های پژوهشی و آموزشی؛ برگزاری نشست های علمی، سمینار ها، همایش ها و کارگاه های آموزشی و بهره گیری از امکانات دو دستگاه در برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت ودوره های آموزش تخصصی و کوتاه مدت برای مربیان، ورزشکاران ،کارکنان و مدیران ورزشی و سمن ها از جمله مفاد این تفاهم‌نامه است./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :