طبرسا مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن از برگزاری پنجمین مسابقه استانی کتابخوانی اندیشه مطهر ویژه ایام الله دهه فجر خبرداد.

به گزارش گروه کمالان نیوز: جواد طبرسا مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن در این باره گفت: به منظور گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، پنجمین مسابقه کتابخوانی خانوادگی اندیشه مطهر در رده سنی کودک، نوجوان و بزرگسال برگزار خواهد شد.

جواد طبرسا گفت: دبیرخانه پنجمین مسابقه استانی کتابخوانی خانوادگی  اندیشه مطهر با محوریت دهه فجر و بر اساسکتاب های استاد شهید مرتضی مطهری آغاز به کار کرده است.

وی، هدف از برگزاری این مسابقه فرهنگی را توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی، ایجاد عادت به مطالعه در اقشار جامعه و تداوم حرکت انقلاب اسلامی دانست.

جواد طبرسا اظهار کرد: علاقمندان جهت دریافت سوالات می توانند به خیابان شهید رجایی- گلشن ۴- مسجد جامع گلشن- کتابخانه گلشن و یا به پایگاه اینترنتی WWW.K-golshan.ir مراجعه نمایند.

مدیر کانون فرهنگی هنری مسجد جامع گلشن گفت: مهلت ارسال پاسخ تا ۱۸ بهمن ماه است.

جواد طبرسا در این خصوص ادامه داد: کتب معرفی شده در کتابخانه مسجد جامع گلشن جهت مطالعه و امانت موجود است و یاد آور شد: ساعت کاری کتابخانه همه روزه ۱۵:۰۰ الی ۱۷:۰۰می باشد.

وی با اشاره به اینکه کتاب های پیرامون انقلاب اسلامی و نهضت های اسلامی در صد سال اخیر از استاد مطهری به عنوان منبع سوالات این مسابقه معرفی شده اند گفت: به ۳۶  نفر از برگزیدگان(۱۲ نفر در هر مقطع) جوایزی ارزنده اهدا می شود.

گفتنی است سوالات رده سنی کودکان بر اساس اطلاعات عمومی می باشد و ضمناً  علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۱۷۳۲۲۲۱۰۰۶و  ۰۱۷۳۲۲۴۲۱۹۱تماس حاصل نمایند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :