هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول اظهارداشت:۱۴ پروژه کلنگ زنی در ایام فجر در شهرستان علی آبادکتول خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:اولین نشست خبری اصحاب رسانه علی آبادکتول با حسن هدایتی کتولی فرماندار شهرستان علی آبادکتول به جهت تشریح برنامه های سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

هدایتی‌کتولی با بیان اینکه همراهی اصحاب رسانه با مدیران و دستگاه‌ها کمک کننده است، اظهار کرد: نقد رسانه‌ها را می‎پذیرم در عین حال اعتقاد دارم نقدها باید منصفانه باشد.
وی با تاکید بر اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید فرهنگ انقلابی امام راحل و دیگر بزرگان ترویج و تقویت شود، تصریح کرد: در ایام دهه فجر باید ولایتمداری و همراهی مردم آن دوران با امام راحل تبیین شود.
فرماندار علی‎آبادکتول با تسلیت فرا رسیدن ایام فاطمیه، بیان کرد: با توجه به تقارن ایام‌الله دهه فجر با ایام شهادت حضرت فاطمه (س) سه روز نخست دهه مبارک فجر به دیدار خانواده شهدا و علما و روحانیون اختصاص یافت و از روز ۱۵ بهمن ماه برنامه‌های اصلی جشن پیروزی انقلاب اسلامی آغاز می‌شود.
هدایتی‌کتولی از برگزاری بیش از ۵۰۰ برنامه در ایام‌الله دهه فجر خبر داد و گفت: از این میزان ۱۰۰ برنامه مربوط به امور بانوان است.
وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۱۵۸ پروژه عمرانی و اشتغالزایی با ۶۰ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان اعتبار افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود، ابراز کرد: اجرای این پروژه‌ها برای ۲۴۵ نفر اشتغالزایی مستقیم به همراه دارد و ۱۶ هزار و ۷۱ خانوار از این طرح‌ها بهره‌مند می‌شوند.
فرماندار علی‎آبادکتول از افتتاح ۷۴ پروژه عمرانی با اعتبار بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان در دهه فجر امسال در شهرستان علی‎آبادکتول خبر داد و یادآور شد: در دهه فجر امسال ۷۰ طرح اشتغالزایی و تولیدی با اعتبار بیش از ۳۲ میلیارد تومان افتتاح می‎شود.
هدایتی‌کتولی با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۱۴ پروژه با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۷۹ میلیون تومان در علی‌آبادکتول کلنگ‌زنی می‌شود، اذعان کرد: ساختمان دانشجویی با یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، ۱۰ طرح راهسازی با اعتبار بالغ بر ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، ۱۸ طرح عمرانی و تولیدی در بخش کشاورزی با اعتبار ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، ۶ طرح بزرگ تولیدی و صنعتی با اعتبار بالغ بر ۲۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان، گازرسانی روستایی با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از جمله پروژه‎هایی  است که در دهه فجر امسال کلنگ‌زنی و به بهره‌برداری می‌رسد.
 وی احداث مدرسه، پروژه بوم‎گردی و گردشگری و بهره‌برداری از طرح‎های معابر و انتقال آب را از دیگر پروژه‎های شهرستان علی‎آبادکتول در دهه مبارک فجر برشمرد.
وی در پایان گفت:۱۴ پروژه کلنگ زنی در ایام فجر در شهرستان علی آبادکتول خواهیم داشت که ۶مورد در بخشداری مرکزی،۲مورد شهرداری مزرعه ساختمان آتش نشانی،۱مورد شهرداری سنگدوین،۱مورد راهداری و حمل و نقل جاده ای،۲مورد شهرداری فاضل آباد،۱مورد منابع طبیعی،۱مورد آموزش و پرورش می باشد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :