فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی کوثر سپاه پاسداران کل کشور در علی آبادکتول اظهارداشت:حضور تمامی صنوف و اقشار مختلف جامعه یکی از نکات بارز جنگ هشت سال دفاع مقدس بود.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:سردار سید ضیاء الدین حزنی فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سومین یادواره سرداران،امیران و ۱۳۰ شهید تدارکات و پشتیبانی سپاه نینوا استان گلستان در مصلی امام رضا (ع) علی آبادکتول گفت:شهدای ما پوزه ی ابرقدرت های شرق، غرب و کشورهای دشمن حوزه خلیج فارس رو در این جنگ با خاک آشنا کردند.
سردار حزنی ادامه داد:دلایل تمایز جنگ ایران و عراق با سایر جنگ های مرسوم دنیا این بود ک در تمام جنگهای دنیا، جنگ تحمیلی تنها جنگی بود که به جای پادشاه و فلان،یک ولی فقیه آن را هدایت می کرد.
وی خاطرنشان کرد:حضور تمامی صنوف و اقشار مختلف جامعه یکی از نکات بارز جنگ هشت سال دفاع مقدس بود.

لازم به ذکر است در این مراسم آیت الله حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری،امیر معمارباشی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۳۰ گرگان،امام جمعه علی آبادکتول و مینودشت،فرماندار علی آبادکتول ،مسئولین استانی و شهرستانی و حضور پرشور مردم ولایی استان گلستان و شهرستان علی آبادکتول در مصلی بزرگ امام رضا(ع) علی آبادکتول برگزار شد./تصاویر

خبر از وحید ولی اللهی*

این خبر را به اشتراک بگذارید :