همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب و ایام الله دهه فجر ،زنگ انقلاب در مدارس شهرستان علی آبادکتول نواخته شد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:زنگ انقلاب با حضور امام جمعه علی آبادکتول ،فرماندار و مسئولین شهرستان در دبیرستان تکتم علی آبادکتول به صدا درآمد.

در این مراسم هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول گفت:قرآن ،علم را معیار ارزش و اعتبار انسان ها معرفی می کند و در آیه یازده سوره مجادله از آن به عنوان فریضه یاد کرده است،فریضه ای که آن را اسباب تسلط مومنان برکافران دانسته است.
وی افزود :لذا شما دانش آموزان از این جهت در یک سنگر مهمی هستید که کارش نوعی فریضه به حساب می آید و به خاطر حساسیت این جایگاه، شما عزیزان باید هرچه بیشتر تلاش و کوشش را سرمشق خود قرار دهید.
نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه بیان کرد: همان گونه که باورهای دینی در مسئولین انقلابی زنده است،شما نیز اگر که در آینده به رتبه و یا مسئولیتی رسیدید باید علم شما همراه با تهذیب و تزکیه نفس باشد.

فرماندار علی آبادکتول متذکر شد: بانوان نقش بسیار موثری را در شکل گیری و به ثمر رسیدن انقلاب ایفا کردند، اگر شما بانوان نبودید شاید انقلاب به اینجایی که هست نمیرسید.
وی در تایید نقش موثر بانوان در اوایل انقلاب گفت:در آن دوران زن ها و دخترها پا به پای برادران و مردان خود تلاش می کردند.
فرماندار علی آبادکتول بیان داشت:امروز نیز نیمی از پیکره ی مدیریت اجتماعی به دست بانوان شکل گرفته است و هیچ کس نمی تواند این نقش را انکار کند.
وی در پایان خطاب به دانش آموزان بیان داشت: امروزه دشمن با استفاده از تکنولوزی و دستگاه های ارتباط جمعی دست به تهاجم فرهنگی زده و برای ضربه وارد کردن به نظام و انقلاب درصدد اشاعه این تهاجم است،لذا جادارد شما عزیزان در زمینه آگاهی از این مسائل هرجه بیشتر تلاش و کوشش کنید تا خدای نکرده به دام دشمن نیافتید./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :