ملک حسینی بخشدار مرکزی علی آبادکتول اظهارداشت:استقلال ،آزادی،جمهوری اسلامی یکی از شعارهای محوری دوران انقلاب بود.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: حمیدرضا ملک حسینی بخشدارمرکزی علی آبادکتول در آیین افتتاح پروژه های عمرانی این بخش، ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر ،به شعار استقلال آزادی و جمهوری اسلامی که در کوران انقلاب توسط مردم داده می شد اشاره کرد وگفت :به لطف خداوند بزرگ ،رهبری امام خمینی(ره)  ومقام معظم رهبری و حضورگسترده مردم درهمه صحنه ها این شعار همچنان با صلابت و پررنگ دیده می شود.

وی به استقلال کشور اسلامی ایران در همه عرصه ها خاصه بین المللی اشاره کرد و آن را حاصل خون شهدا دانست،و افزود: آزادی و حضور در همه عرصه ها یکی دیگر از دستاوردهای انقلاب می باشد.

بخشدار مرکزی به جمهوریت ،این بخش از شعار اشاره کرد و تصریح کرد: حضور مردم در بیش از سی انتخابات را یکی از نقاط پررنگ و اصل خدشه ناپذیرجمهوری اسلامی است.

وی در ادامه ضمن تقدیر از همه کسانی که در بارور شدن این درخت تلاش کرده اند اذعان داشت؛ما مسئولین وظیفه خود می دانیم که حتی با حداقل امکانات و منابع بیشترین خدمات را به مردم ارائه نماییم.

ملک حسینی در بخش دیگری ازسخنان خود به تشکیل جلسات متعدد برای شوراها دربدو ورود خود در جهت توجیه و تشریح بودجه نویسی اشاره کرد وگفت: درجهت هدفمند هزینه کردن بودجه ها در بعد عمرانی در روستاها این برنامه را  ددر دستور قرار دادیم.

بخشدارمرکزی همچنین به ارائه گزارش از عملکرد از سال ۹۳ الی ۹۶ اشاره کرده و افزود:در سال ۹۳ تنها ۱۹۰۰۰۰۰۰۰ ریال اعتبار هزینه های عمرانی بوده درصورتی که در سال ۹۴ مبلغ ۱۲۵۶۵۰۰۰۰۰۰ ریال و درسال ۹۵ مبلغ ۱۵۲۲۰۰۰۰۰۰۰ ریال و درسال ۹۶ مبلغ ۱۵۰۸۳۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد که این امر ضمن مدیریت کردن هزینه ها با هماهنگی ، تعامل و مشارکت مردم صورت گرفته است.

ملک حسینی بخشدارمرکزی همچنین به توجه دولت تدبیروامید در بخش محرومیت زدایی از چهره روستاها و ایجاد رونق تولید و اشتغال برای روستاییان اشاره کرد و خاطرنشان کرد:تاکیدات استاندار را نیز در این زمینه نیز بوده وحرکت در این مسیر را وظیفه خود و همه مسولین می دانیم./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :