اجرای کنسرت موسیقی(ساز مهربانی) به جهت حمایت از کودکان بی سرپرست علی آبادی بدون حمایت مسئولین

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:حسین قنبری مسئول انجمن عکس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی علی اباد کتول در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز گفت:قرار است در راستای حمایت از کودکان بی سرپرست شهر،کنسرت ساز مهربانی در سالن این اداره،در روز شنبه،مورخه ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۵ به اجرا در آید.

وی درمورد اهداف برگزاری این کنسرت بیان داشت:همانگونه که در ابتدای خبر نیز آمده،هدف اصلی از برقراری این کنسرت این است که با توجه به نزدیک شدن به ایام عید نوروز،بتوانیم با استقبال و حمایت مردم شریف و انسان دوست علی آبادی،وسایر نهادها و ارگانهای خیریه شهر مبلغی هرچند کوچک برای کمک به این کودکان جمع آوری کنیم.

قنبری اضافه کرد:مردم مهربان ما این اواخر شاهد اخبار و حوادث ناگوار و ناخوشایندی چون از دست دادن هموطنان خود در زلزله اخیر کرمانشاه و یا غرق شدن کشتی سانچی بوده اند،لذا نیاز دیدیم ک یک کنسرت موسیقی شاد رو با هدف خیر برای مردم عزیز به اجرا درآوریم.
وی متذکر شد: اینکه جوانان هنرمند و اهل موسیقی شهر نیاز به این دارند که با این چنین اجراهایی بیشتر دیده شوند،لذا هدف دیگر ما این بود که مسئولین امر با توجه به دیدن هنرنمایی و زحمات این عزیزان در صدد حمایت هرچه بیشتر از جوانان شهر برایند.

قنبری با گلایه از این موضوع که در راستای کمک به برگزاری هرچه بهتر این کنسرت از مسئولین و نهادهای مربوطه کمکی رو شاهد نبودند،درخواست کرد از این پس مسئولین عزیز ما را در راستای برگزاری چنین برنامه هایی که موجبات شادی و آرامش خاطر مردمان شهر رو رقم خواهد زد در جهت حمایت از هنرمندان جوان شهر یاری نمایند.

سایت خبری کمالان نیوز با اعلام حمایت خود از این کنسرت خیریه از مردم شریف و دلسوز علی آبادی مسئولین محترم شهر و سایر نهادها و ارگان های خیریه،درخواست دارد که با حمایت و استقبال خود از این برنامه این عزیزان رو در جهت کمک رساندن به بچه های بی سرپرست شهر یاری بفرمایند.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :