تیم شهدای روستای برفتان قهرمان مسابقات جام دهه فجر شهرستان علی آبادکتول در روستای محمدآبادکتول شد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: حسن دوستی دیلمی رئیس شورای ورزشی روستای محمدآبادکتول در این باره به خبرنگار ما گفت:سومین دوره مسابقات والیبال جام دهه فجر با شرکت ۱۲ تیم در سه گروه چهار تیمه در سالن ورزشی شهدای روستای محمدآبادکتول برگزار شد.

وی در ادامه افزود: تیم دهیاری پیچک محله در بازی رده بندی توانست با نتیجه ۲بر۱ از سد حریف خود تیم شهدای شهر مزرعه کتول بگذرد و مقام سوم را کسب کند در بازی فینال تیم شهدای روستای برفتان  توانست با یک بازی حساس و پایاپایی تیم سوپرمارکت قربان وحسن قدیمی(محمدآبادکتول) را با  نتیجه ۳ بر ۱ شکست دهد و به مقام اول این دوره از مسابقات دست یابد.

دوستی دیلمی خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با حضور مسئولان استانی بالاخص برزمینی معاون مدیرکل ورزش وجوانان استان،تجری مفرد مدیرکل پدافند غیر عامل استان،هدایتی کتولی فرماندار شهرستان،بخشداران مرکزی و کمالان،رؤسای هیاتهای والیبال،روستایی،کاراته و والیبال ساحلی استان و بسیاری از مسئولان ورزش دوست شهرستان حضور داشتند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استقبال بالغ بر ۲هزار نفر تماشاگر در بازی فینال برگ زرینی دیگری بر ورزش شهرستان و بخش کمالان را رقم زد./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :