طیبی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان اظهارداشت: علی‎آباد کتول و فاضل‌آباد مهد کاراته هستند

به گزارش گروه ورزشی کمالان نیوز:بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان در مجمع انتخابات هیئت کاراته استان گفت: امید داریم در طول مسئولیت ۴ ساله آقای جبله رئیس هیئت کاراته به چند نکته مهم توجه کنند.

وی تصریح کرد: امروز جامعه کاراته به این اعتقاد دارد که نیاز است اتفاق‎های بهتری نسبت به ۴ ساله گذشته بیافتد و با توجه به اینکه این رشته المپیکی شده، باید به عنوان یک فرصت از آن بهره‎برداری کرد.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان ادامه داد: خاص اداره کل این است که باید از همه ظرفیت‎های استان استفاده شود و بدون هیچ حب و بغضی از این ظرفیت‎ها استفاده شود. هم جهت کردن همه افراد در یک هیئت موثر نیست و باید از ظرفیت‎های بیرون از مجمع نیز استفاده شود.

طیبی خاطرنشان کرد: از عملکرد هیئت رضایت داریم و باید به بحث فعال‎سازی شهرستان‎های مختلف دقت شود، علی‎آباد کتول و فاضل‌آباد مهد کاراته است و باید شرایطی ایجاد کرد که همه شهرستان‎ها و ظرفیت ورزشی آنها استفاده کنیم.

مدیر‌کل ورزش و جوانان گلستان گفت: نباید پس از این انتخابات اعضای هیئت بنشینند و مطالبه‎گر امکانات باشند و باید همه دست به دست یکدیگر بدهند تا یک سری اتفاق‎های خوب برای ورزش کاراته استان بیفتد.

طیبی ادامه داد: نیاز است که افرادی توانمند در هیئت کاراته استان به‎کارگیری شود و به سمت مسابقات فراملی در استان برویم و این آمادگی در استان گلستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه با پیگیری‎های هیئت ووشو مسابقات فراملی در استان برگزار می‎شود و امید داریم در کاراته نیز این اتفاق بیفتد، تصریح کرد: رای سفید در این انتخابات دادم و اعتقاد دارم توان هر دو فرد در کاراته به‎کارگیری شود.

مدیر کل ورزش و جوانان گلستان یادآور شد: آقای اشرافی توانمندی خوبی دارند و امید داریم از ظرفیت آقای اشرافی استفاده شود، اگر در المپیک ورزش کاراته استان مقامی کسب نکنند همه ما مقصر هستیم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :