هئایتی کتولی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان علی آبادکتول اظهارداشت:زیرساخت های علی آبادکتول آماده میزبانی از اردوها و مسابقات بزرگ ورزشی است.

به گزارش گروه ورزشی کمالان نیوز: ابوالحسن هدایتی کتولی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان علی آبادکتول گفت: میزبانی از اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان ، نشان دهنده ظرفیت مطلوب زیرساخت های این شهرستان برای پذیرش میزبانی از اردوها و مسابقات بزرگ ورزشی است.

وی خاطرنشان کرد: حضور ۲۰ روزه ملی پوشان وزنه برداری و برگزاری تمرینات، علاوه بر نمایش ظرفیت ها و جاذبه های شهرستان معیار سنجش توانایی برای تکرار این میزبانی ها است.
هداتی کتولی عنوان داشت: کادر فنی و ملی پوشان از برگزاری این اردو (تا ۳۰ بهمن) در علی آبادکتول رضایت داشتند که تلاش می کنیم با رفع برخی کمبودها و مشکلات در آینده از تیم های ملی رشته های دیگر نیز میزبانی کنیم.
رئیس اداره ورزش و جوانان علی آبادکتول بیان داشت: یکی از نتایج مثبت قبول اینگونه میزبانی ها ، افزایش انگیزه در جوانان شهرستان برای ورود حرفه ای به ورزش قهرمانی است که امیدواریم در آینده شاهد افزایش نفرات با انگیزه و تقویت ساختار قهرمانی این منطقه باشیم.
در پایان مرحله اول اردوی تیم ملی وزنه برداری در استان گلستان، رکودگیری نهایی نفرات حاضر در اردو نیز برگزار شد.
دراین رکوردگیری و به تشخیص کادر فنی و سرمربی تیم ملی؛ امیررضا عسگری دون با ثبت رکوردهای ۱۴۵کیلوگرم در حرکت یکضرب، ۱۷۸کیلوگرم در حرکت دوضرب و حدنصاب مجموع ۳۲۳ کیلوگرم و همچنین علیرضا یوسفی با ثبت رکوردهای ۱۵۳کیلوگرم در حرکت یکضرب، ۱۹۲کیلوگرم در حرکت دوضرب و با مجموع ۳۴۵ کیلوگرم، به عنوان بهترین های رکوردگیری نوجوانان معرفی شدند.
مرحله دوم اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان از فردا اول اسفند در گرگان آغاز می شود.
این تیم های ملی خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و جهان آماده می کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :