نخستین نمایشگاه طراحی و آثار نقاشی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول برپاشد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:غلامرضا حسنی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آبادکتول در این باره گفت‌:حدود پنجاه اثر طراحی و نقاشی دانشجویان که در کارگاه‌های آموزشی طراحی و رنگ با توجه به سرفصل‌های آموزشی تحت تأثیر سبک‌های هنری و مطالعه مکاتب هنری به اجرا در آمده در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

حسنی با توجه به اینکه این نمایشگاه برای نخستین بار برپا شده است، تصریح کرد: ذوق و هنر دانشجویان هنرمند واحد علی آباد کتول در این تابلوها که ظرافت و زیبایی را با هم آمیخته‌اند چشم نوازی می‌کند که خوشبختانه با استقبال خوب مردم هنردوست مواجه شده است.

عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول خردورزی همگام با زیباشناختی را از عناصر برجسته این نمایشگاه‌ دانست و با بیان اینکه هدف از برگزاری این نمایشگاه‌ صرفاً تماشای تابلوهای نقاشی نبوده خاطرنشان کرد: ما کوشیده‌ایم تا با نگاهی نو با درگیر کردن مخاطب در مواجه با اثر هنری، قوه خرد و تعقل وی را نیز درگیر اثر هنری کرده و از این راه شاهد تعالی و ارتقای سطح سلیقه مخاطبان باشیم.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه آثاری از فاطمه اخلی، نسترن اشتری، فهیمه بای، زهرا پاریاو، مرضیه پاداش، مطهره رحیمی، حمیده شاهی، سحر کاظمیان و الهام کتولی نژاد به نمایش گذاشته شده است.

این مسئول با بیان اینکه نمایشگاه شامل آثار تکنیک‌های طراحی و نقاشی بوده و بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند تا سیزدهم اسفند همه‌ روزه به جز جمعه‌ها از ساعت ۱۰ الی ۱۳ و ۱۷ الی ۲۰ به نگارخانه موج واقع در گنبد کاووس، امام خمینی جنوبی، روبروی تربیت معلم، انتهای کوچه دهم، پلاک ۳ مراجعه کنند./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :