قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول اظهارداشت:رندترین شماره تلفن همراه کشور به نام دزد اکتشافات وزارت نفت بوده که حدود ۲ میلیارد و نیم این خط را خریداری کرده است.

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز: اسداله قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول  وبخش کمالان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دزدی میلیاردی یکی از کارمندان اکتشافات وزارت نفت، گفت: دزد اکتشافات وزارت نفت فردی بوده که رد گم می‌کرده است و از کارکنانی که در همان مجموعه اکتشافات وزارت نفت کار می‌کردند تقاضای پول برای قرض می‌کرده و عنوان می‌کرده که تا پایان ماه به این پول را به شما پس می‌دهم.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دستگاه‌های اطلاعاتی و قضایی اموالی را از این فرد شناسایی کرده اند که شامل اموال گران قیمت و املاک می‌شود، افزود: اگر این فرد ۱۵۰ میلیارد تومان دزدی کرده باشد، در حال حاضر اموال شناسایی شده بیش از این فرد بیش از این میزان است که این اموال هم اکنون به نفع دولت توقیف شده است.
نماینده مردم علی آبادکتول و بخش کمالان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه شاید این فرد باور نمی‌کرد که روزی این دزدی کشف شود، ادامه داد: این فرد از قبل اموالش را به پول نقد و ارز تبدیل نکرده بود و فرصت برای جابجایی اموال نداشت، چراکه سه ساعت پس از کشف دزدی توسط وزارتخانه از کشور خارج می‌شود.
وی یادآور شد:، چون پس از ۱۰ سال کسی دزدی این فرد را کشف نکرده بود، این فرد با خیال راحت به کار خود ادامه می‌داد و اموال را به نام کسی نزده بود.

قره خانی با بیان اینکه رندترین شماره تلفن همراه کشور به نام دزد اکتشافات وزارت نفت بود، افزود: این فرد حدود ۲ میلیارد و نیم تومان این خط را خریداری کرده که قیمت آن در حال حاضر به مراتب بالاتر از این رقم بوده و حدود ۷ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است و کسی هم کشف نکرده بود که دارنده این خط تلفن کیست.
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: چندین ماشین با برند‌های مازراتی، پورشه و بنز نیز در پارکینگ منزل مسکونی این فرد کشف شده البته بخشی از این خودرو‌ها در منزلش نبوده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :