سردار ملک فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان در روستای عباس آبادکتول اظهارداشت:پیروزی های ملت نتیجه ایمان و اعتقاد به خدا و پیروی از مقام معظم رهبری است.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: سردار پاسدار علی ملک فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان در پنجمین یادواره شهدای روستای عباس آبادکتول در مسجد جامع  این روستا گفت: این پیروزی هایی که ملت ایران به دست آورده بی شک نتیجه ایمان و اعتقاد به خدا و پیروی از مقام معظم رهبری است.

سردار ملک با بیان اینکه دشمن در فضای مجازی دائم در حال مأیوس کردن مردم به ویژه جوانان از نظام است گفت: امروز وظیفه ما این است که جوانان را آگاه کنیم و این امر با برگزاری همین یادواره ها انجام میگیرد.

وی خاطرنشان کرد: فقط با توکل به خداوند و هدایت مقام معظم رهبری  بوده که تاکنون اینگونه با اقتدار در مقابل هجمه‌های دشمن ایستادگی کردیم.

سردار ملک با اشاره به تحولات کشورهای همسایه به ویژه کشور سوریه گفت: غرب با این تجاوز میخواست سوریه را تجزیه کند تا بتواند بعد از تضعیف جبهه مقاومت به ایران حمله کند.

وی با بیان اینکه داعش امروز شکل نگرفته بلکه بیش از ۱۶ سال است که پایه ریزی و کار اطلاعاتی می‌کردند و امروز هم عملیاتی وارد عرصه شده اند گفت: آنان تجزیه سوریه  را در دو ماه برنامه ریزی کرده بودند اما پس از این همه مدت نتوانسته اند هیچ پیشرفت و پیروزی بدست آورند.

سردار علی ملک با اشاره به شهید محمدرضاشیبانی وشهیدقربان نجفی از شهدای مدافع حرم این شهرستان گفت ایمان و اعتقاد بود که باعث میشد شهدا اینگونه شجاعانه در حفظ حریم حرم جانثاری کنند که این سند افتخاری برای ماست./تصاویر

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

YADVARE1

این خبر را به اشتراک بگذارید :