سرهنگ دوم پاسدار دیلم رئیس ستاد راهیان نور سپاه گرگان از اعزام بیش از ۶۰۰ نفر از مردم این شهرستان به اردوهای راهیان نور جنوب کشور خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:سرهنگ دوم پاسدار علی دیلم کتولی رئیس ستاد راهیان نور سپاه ناحیه گرگان دراختتامیه جشنواره نقطه و تجلیل از خدام الشهدای راهیان نور شهرستان گرگان که در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزارشد گفت: بیش از ۶۰۰ نفر از مردم شهرستان گرگان در نوروز ۹۷ در قالب کاروانهای راهیان نور و خودروهای شخصی به مناطق عملیات ۸ سال دفاع مقدس اعزام خواهند شد.

وی  تصریح کرد :راهیان نور بستر مناسبی است که فرهنگ ایثار و شهادت از یادگاران دفاع مقدس به نسل جوان سینه به سینه انتقال یابد.

سرهنگ دیلم کتولی با اشاره به اینکه شعار راهیان نور سال ۹۷ ما ایستاده ایم است متذکر شد : در ۸ سال دفاع مقدس رزمندگان ما با ایستادگی در مقابل دشمن تا دندان مسلح ثابت کردند که اگر در راه حق برابر آیه قرآن فاستقم کما امرت با شیم خداوند فتح و پیروزی را شامل ما خواهد کرد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه گرگان تاکید کرد: رمز پیروزی ما در دفاع مقدس خوب گوش کردن و خوب عمل کردن بود وآن روز(دفاع مقدس)رزمندگان ما به فرامین امام خوب گوش دادند و به آن جامه عمل پوشاندند و سرنوشت جنگ را عوض کردند و دشمن متجاوز را تنبیه و سرجای خود نشاندند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : امروز اگر می خواهیم در عرصه های مختلف کشور موفق شویم باید با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و ضمن ایستادگی در مقابل زیاده خواهی مستکبرین با اتکا به نیروهای مومن انقلابی گام برداریم.

این خبر را به اشتراک بگذارید :