لطفعلی هدایتی رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول اظهارداشت:رشته والیبال در این شهرستان به عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی تبدیل شده است/توجه به ورزش پایه والیبال موجب رشد همه جانبه این ورزش می شود.

به گزارش گروه ورزشی کمالان نیوز:لطفعلی(بابا) هدایتی رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز گفت:شهرستان علی آبادکتول ظرفیت های خوبی در رشته والیبال دارد که تیم ملی نیز از آنها بهرمند شده است که پس از این نیز از آنها استفاده خواهد شد کما اینکه در رده های سنی مختلف از این شهرستان به اردو تیم ملی دعوت شده اند.

هدایتی عنوان داشت:با تلاش ها و برنامه ریزی هایی که در این چند سال در هیئت والیبال شهرستان انجام دادیم ،شوق و اشتیاق جوانان به والیبال را افزایش دادیم و ورزش والیبال در شهرستان علی آبادکتول به عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی تبدیل شد.

رئیس هیئت والیبال علی آبادکتول ادامه داد:یکی از راه های موفقیت در هر رشته ای توجه به پیشکسوتان آن رشته و نظرخواهی و استفاده از تجارب آنان است

وی افزود:هیئت والیبال علی آبادکتول و آموزش و پرورش شهرستان در راستای توسعه این رشته تعامل خوبی داریم و معتقد هستیم ورزشی که به رشته‌های پایه توجه کند رشد قابل بسیاری خواهدکرد.

رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول تصریح کرد:توجه به ورزش پایه والیبال موجب رشد همه جانبه این ورزش می شود.

وی اضافه کرد: توجه به رشته های ورزشی پایه باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران و تازه واردان به رشته می شود و ورزشی که به رشته های پایه توجه کند می تواند در توسعه ورزش حرف های بسیاری را برای گفتن داشته باشد.

هدایتی یادآورشد:طرح استعدادیابی را با قوت ادامه می دهیم و معتقدیم این طرح باعث شکوفایی رشته والیبال در شهرستان می شود.

رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول خاطر نشان کرد: از استعدایاب ها خواسته ایم استعدادهای والیبال را در میان والیبالیست های نونهال و نوجوان جستجو کنند.

وی در پایان عنوان داشت:برای پیشرفت والیبال باید به وضعیت این رشته و مشکلات این ورزش پرطرفدار نیز توجه کرد، البته وضعیت این رشته در شهرستان خوب بوده و از این لحاظ مشکلی نداریم.

گفتنی است در این چند سال که لطفعلی هدایتی ریاست هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول را در دست داشت این رشته به عنوان پرطرفدارترین رشته ورزشی در شهرستان علی آبادکتول تبدیل شد و کارهای زیربنایی از جمله:کلاس آموزش داوری،مربیگری و استعدایابی و برگزاری جام های مختلف با کیفیت فرا شهرستانی برگزار و با استقبال بسیارخوب مردم مواجه شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :