منوچهری،رئیس هیئت ورزش های رزمی استان در شهرفاضل آباد اظهارداشت: شهر فاضل آباد در ورزش های رزمی دارای قدمت ، ارزش و احترام است.
به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: رضا منوچهری،رئیس هیئت ورزش های رزمی استان گلستان،در آیین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان هیئت ورزش های رزمی بخش کمالان گفت: بعضا به ویژه در گذشته ما می شنیدیم که عنوان می شد، ورزش های رزمی ،ورزش های خشونت باری است،اما بنده با توجه به اینکه در ورزش های رزمی سالیان درازیست که تجربه کسب کرده ام این را بگویم که قطعا این چنین نیست،و بالعکس از آنجا که ورزش های رزمی باعث تخلیه هیجانات و انرژی ورزشکاران در میدان مبارزه می شود این ورزش دارای ورزشکارانی با روحیه و رفتارهای بسیار آرامی است.
وی در ادامه با بیان اینکه شهر فاضل آباد در ورزش های رزمی دارای قدمت و ارزش و احترام است،گفت: شهر فاضل آباد و بخش کمالان ورزشکاران بسیار خوب و حرفه ای دارد که توانسته اند در سطوح کشوری و درون سطحی مدال های ارزشمندی را،بخصوص در رشته های مختلف رزمی کسب کنند.

وی عنوان داشت:ورزشکاران هیئت ورزش های رزمی بخش کمالان از پتانسیل های بسیار بالایی برخوردارند و اگر ما و مسئولین محترم شهر بر روی این عزیزان سرمایه گذاری کنیم قطعا این ورزشکاران به تیم های ملی راه خواهند یافت و قادر خواهند بود که در رنکینگ های جهانی و بین المللی با به دست آوردن عنوان های چشمگیر در سطح بالایی قرار گیرند.

رئیس هیئت ورزش های رزمی استان تصریح کرد: ما در سال قبل در بین هیئت های ورزشی استان رتبه پایینی داشتیم اما امسال به عنوان برترین هیئت ورزشی استان شناخته شدیم که از جمله دلایل آن می توانم به دعوت یا میزبانی از تیم های رزمی عنوان کرد.
وی خاطرنشان کرد:یک قهرمانی جهان در رشته موتای توسط محمدرضا چابک از دورترین نقطه گلستان در شهرستان کلاله رقم خورد،اولین مدال در رشته او اسپرت،و کسب مدال قهرمانی توسط بانوی گلستانی در مسابقات جهانی اشاره کنم.
منوچهری گفت: هم اکنون در سطح استان ۱۱۰ باشگاه رزمی فعال با ۱۸۰۰ رزمی کار داریم که خود بیانگر علاقه جوانان به رشته های رزمی در استان می باشد و همین امر نیز دلیل دیگری بر برتری هئیت ماست.

گفتنی است آیین تجلیل از قهرمانان هیئت ورزش های رزمی بخش کمالان با  حضور مسئولین بخش کمالان در کانون شهید باهنر شهر فاضل آباد برگزار شد.

تولید خبر: وحید ولی اللهی

تدوین:مقداد عسکری

این خبر را به اشتراک بگذارید :