حرکت انسان دوستانه شهروند فاضل آبادی در
به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز:هنوز در جامعه ما ” آدم خوب ” پیدا می شود ،این خبر بسیار خوبی است،وقتی می شنویم که در گیر و دار مشکلات اقتصادی و نبود کار و کاسبی مردم ‌هنوز افرادی هستند که پول پیدا شده مردم را بر می گردانند واقعاً خوشحال می شویم .
همین امروز بود در یک دورهمی فامیلی یکی از زنان فامیل که مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) علی آبادکتول است داستانی تعریف کرد که همه از تعجّب انگشت به دهان شدند.
او می گفت روزهای قبل از تعطیلات نوروزی،در حال خرید در چهارشنبه بازار علی آبادکتول(بازار محلی علی آبادکتول)، کیف پولم که ۲۵۰ هزار تومان پول نقد ،عابر بانک (با رمز کارت)و کارت کمیته امدادم پول بود را گُم کردم .
خانه که رسیدم کم مانده بود از هول و هراس سکته کنم نگران به دخترم زنگ زدم و به واسطه او فقط توانستم کارت عابر بانک را باطل کنم ولی نگرانی گم شدن کارت کمیته امداد هنوز پابرجا بود .
چند روز قبل از کمیته امداد زنگ زدند که یک آقایی آمده و کیف شما رو تحویل داده است.
به کارکنان کمیته گفتم از طرف من به این آقا مژدگانی بدهید گفتند :این آقا اصرار دارد که گمنام باشد و هرکاری می کنیم نه مژدگانی قبول می کند نه خودش را معرفی می کند .فقط می گوید به اون خانم سیّده بگوئید برای من و خانواده من دعا کند.
من که این خاطره و داستان عبرت آموز رو می شنیدم خدا را از صمیم قلب شکر کردم .
شکر خدائی را که هنوز هم یادش در بین مردم زنده است و هنوز هم انسانیت در جامعه ما نمُرده است 

هنوز آدم خوب هست
باید به جامعه ما به واسطه زنده بودن بعضی از اخلاقیات خوب تبریک گفت .
خدایا به واسطه همه نعمت هایت شکر .

این خبر را به اشتراک بگذارید :