سرهنگ تازیکه فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول اظهار داشت: قاتل نزاع دسته جمعی در علی آبادکتول در شهرستان‌های همجوار دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث کمالان نیوز: سرهنگ دوم الیاس تازیکه فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول با اشاره به دستگیری قاتل نزاع دسته جمعی در علی‌آباد‌کتول گفت: این فرد دستگیر شده شرور سابقه‌دار بوده و دارای سوابق متعدد کیفری است.

وی تصریح کرد: در بامداد سیزدهم دی ماه ۹۶ در یک نزاع دسته جمعی در منزلی در این شهرستان، تعداد ۴ جوان ۲۱، ۲۴ و ۲۵ ساله و یک جوان ۱۸ ساله مورد جراحت قرار می‌گیرند و به بیمارستان انتقال پیدا می‌کنند که یکی از آنها به علت شدت جراحات در بیمارستان فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان علی‌آبادکتول متذکر شد: از همان  مراحل اولیه افراد دخیل در پرونده دستگیر می‌شوندامامتهم اصلی متواری بوده و در خارج از استان تحت رصد اطلاعاتی همکاران ما بوده که در شهرستان همجوارمخفیگاهش شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر شد.

سرهنگ تازیکه اظهار داشت: پس از بازسازی صحنه جرم متهم هم  نسبت به اعمال مجرمانه خود اقرار داشته و پرونده تکمیل و به مراجع قضایی تحویل شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :