هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول اظهارداشت: احترام به مردم و رضایتمندی مردم از مسئولین،اولویت اصلی همه نهادهای اجرایی در شهرستان باشد.
به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در اولین جلسه شورای اداری شهرستان علی آباد کتول در سال ۱۳۹۷ با اشاره به شعار سال گفت:همه دستگاه های اجرایی ملزم به این هستند در ترویج و اجرای این فرهنگ هم در بالا بردن کیفیت کالای ایرانی و هم در استفاده از کالای ایرانی اقدامات لازم را داشته باشند و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی اول باید از طرف خود مسئولین انجام و شروع شود.
وی در ادامه از همه دستگاه‌های دولتی خواست با ارائه اولویت‌های کاری و برنامه عملیاتی قابل اجرا در سال ۹۷ زمینه را برای رشد و توسعه همه جانبه کشور خصوصاً در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال فراهم آورند.
فرماندار علی آبادکتول ، احترام به مردم و رضایتمندی مردم از مسئولین را اولویت اصلی همه نهادهای اجرایی ذکر کرد و گفت: ارزیاب اصلی هر دستگاه دولتی مردم هستند ،احترام به مردم و رضایتمندی مردم اولویت دستگاه‌هاست .

نماینده عالی دولت در شهرستان متذکر شد: تکریم ارباب رجوع از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است و خدمت رسانی به مردم باید شفاف و دقیق باشد زیرا تاخیر در اجرای کار اداری ارباب رجوع باعث نارضایتی آنها می شود.

فرماندار علی آبادکتول در ادامه صحبت های خود بر حضور به موقع مسئولان ادارات در جلسات اشاره کرد و یادآور شد: در سال جدید، مسئول هر اداره باید در موعد مقرر در جلسات حضور و تا پایان حضور داشته باشند مگر در زمان حساس.

هدایتی کتولی افزود: با نگاهی دقیق به کارنامه مسئولان دستگاه ها در سال ۹۶ می توان دریافت که لازم است، در سال۹۷ با نگاهی نو و عزم و پشتکاری همه جانبه به سمت توسعه حرکت کنیم.

وی عنوان داشت: انتظار دارم که روسای ادارت و دستگاه ها برای جذب تمام اعتبارات تخصیصی شهرستان تمام سعی خود را به کار ببرند، لذا یکی از ویژگی شاخص مدیران این است که بتوانند اعتبارات مربوط به اداره خود را به موقع جذب کنند.
فرماندار علی آبادکتول یکی از راه های جذب اعتبارات را داشتن برنامه دانست و اظهارداشت:برنامه محوری بودن، مهمترین امر در اجرایی شدن طرح یا اهدافی است که برای آن تنظیم شده است.
وی خاطرنشان کرد:آسیب های اجتماعی مختص به یک قشر خاص نیست ،باید آسیب های اجتماعی را به عنوان یک تهدید در نظر بگیریم هرچه قدر در این خصوص هزینه کنیم سرمایه گذاری است نه هزینه.
لازم به ذکر است در این جلسه به مناسبت روز ارتش ،روز پاسدار و روز جانباز از پاسدار رشید اسلام سردار گوکلانی و از جانباز و آزاده شیخ نظری از بزرگان هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد و مدیران جدید محیط زیست ،آب وفاضلاب روستایی،دانشکده فنی ومهندسی معارفه و از مدیران قبلی تشکر شد و جواد تجری به عنوان مشاور فرماندار در امور شهدا و ایثارگران معرفی شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :