معاون مجری طرح گندم کشور با بیان این مطلب که وزارت جهاد کشاورزی به طور جد از بنیاد توانمندسازی گندم حمایت می کند، اظهار کرد: یکی دیگر از رویکردهای وزارت جهاد کشاورزی موضوع تشکیل و تقویت تشکل های مردم نهاد است که بنیاد توانمندسازی گندم کاران یکی از این پروژه هاست که وزارت جهاد کشاورزی به صورت جدی در دستور کار خود دارد.

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز:سهراب سهرابی معاون مجری طرح گندم کشور در جمع کشاورزان و گندم کاران شهرستان علی آبادکتول با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار گندم در تامین امنیت غذایی کشور گفت:  با انجام اقدامات برنامه ریزی شده و تلاش و کوشش و افزایش توانمندی علمی و دانش فنی کشاورزان گندم کار در سالهای اخیر شاهد توسعه و گسترش تولید این محصول در سطح استان گلستان بودیم.

وی افزود: یکی دیگر از رویکردهای وزارت جهاد کشاورزی موضوع تشکیل و تقویت تشکل های مردم نهاد است که بنیاد توانمندسازی گندم کاران یکی از این پروژه هاست که وزارت جهاد کشاورزی به صورت جدی در دستور کار خود دارد.

معاون مجری طرح گندم کشور در پایان خاطر نشان کرد: در مدت کوتاهی که بنیاد توانمندسازی گندم کاران شکل گرفته اثرات بسیار خوبی را در جامعه کشاورزی داشته است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :