خسروی شهردار فاضل آباد اظهارداشت:خبرنگاران پل ارتباطی مناسب بین مردم و دستگاه‌های اجرایی و بین مردم و مدیران هستند/تهیه برنامه چهار ساله و شناسنامه شهرداری فاضل‌آباد دردستور کار است.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: منصور خسروی قومنجان شهردار فاضل آباد در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان وشهرستان علی آبادکتول گفت: با توجه به اینکه جایگاه شهرداری خدمات‌رسانی و ارائه خدمات به شهروندان است این جایگاه شهرداری وظیفه اصحاب رسانه را در اطلاع‌رسانی و ارائه پیشنهادات و انتقادات سنگین‌تر می‌کند.

وی متذکر شد: خبرنگاران پل ارتباطی مناسب بین مردم و دستگاه‌های اجرایی و بین مردم و مدیران هستند.

شهردار فاضل‎آباد از تحقق بودجه سال گذشته شهرداری فاضل‌آباد خبر داد و گفت: در بخش بودجه اقدامات خوبی در شهرداری فاضل‌آباد صورت گرفت که در نتیجه آن علاوه بر تحقق بودجه ۵ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی موفق شدیم بودجه را به ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افزایش دهیم.

خسروی اضافه کرد: شهرداری فاضل‌آباد در راستای پیشبرد اهداف علاوه بر تحقق بودجه با افزایش ۳۰ درصدی بودجه در سال ۱۳۹۷ همراه بود و بودجه سال جاری به ۷ میلیارد افزایش یافت که ۴۹ درصد آن مربوط به بخش جاری و ۵۱ درصد مربوط به بخش عمرانی خواهد بود.

وی یادآور شد: عید نوروز با تلاش همکاران به بهترین شکل به پایان رسید و به همین دلیل شهرداری فاضل‌آباد به دلیل ارائه خدمات مناسب جزو ۱۴ شهرستان برتر استان قرار گرفت.

این مقام مسئول متذکر شد: در صددیم شهرفاضل آباد را  مرکز اسکان مسافرین در استان تبدیل کنیم و  در این زمینه پیگیری هایی از استان جهت انجام این امور در مجمتع مسکونی دخانیات شهرفاضل آباد در حال انجام است.

شهردار فاضل‎آباد  به ظرفیت فاضل‌آباد به دلیل قرارگیری در مسیر ترانزیتی جاده اصلی و عبور زائران امام رضا (ع) اشاره کرد و توضیح داد: یکی از اهداف اصلی شهرداری آن است که مسافران نوروزی به جای عبور، در این شهرستان اسکان داشته باشند از این رو برای افزایش ماندگاری و اسکان مسافران نوروزی اقدامات مناسبی صورت گرفت.

وی به ۶۱ شهید شهر فاضل‌آباد اشاره کرد و خاطرنشان کرد: وجود ۶۱ شهید فاضل‌آباد وظیفه ما را در رسیدگی به خواسته‌ها و رویکردهای مردمی بیشتر می‌کند از این رو شهرداری فاضل‌آباد در تمامی یادواره‌های شهدا در بحث مالی مشارکت خواهد کرد.

خسروی با اشاره به وجود ظرفیت‌های ویژه گردشگری در فاضل‌آباد، بیان کرد:  ایجاد تور گردشگری در نقاط مختلف و ارائه خدمات به مسافران نوروزی از جمله برنامه‌های ما است تا اقدامات انجام شده در این حوزه علاوه بر شهرداری برای شهروندان نیز درآمدزایی به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه توجه ویژه به اقدامات فرهنگی از جمله اهداف ما در شهرداری است، ابراز کرد: تحقق این مهم تنها منحصر به مناسبت‌ها نیست و باید در حوزه فرهنگی اقدامات ویژه‌ای صورت گیرد.

شهردار فاضل‎آباد از تهیه برنامه چهار ساله و شناسنامه شهرداری فاضل‌آباد خبر داد و یادآور شد: درصدد هستیم شناسنامه‌ای از موقعیت فعلی، ظرفیت‌ها و کمبودهای فاضل‌آباد تهیه شود تا در برنامه‌ریزی دو ساله لحاظ شود و از این طریق بتوانیم در راستای حل مشکلات و کمبودهای احتمالی گام برداریم.

خسروی از احداث کانال برای جمع‌آوری آب های سطحی در فاضل‌آباد خبر داد و متذکر شد: یکی از مشکلات شهر جاری شدن آب‌های سطحی هنگام بارندگی در خیابان‌ها و معابر اصلی تا پل اصلی شهر است که با احداث کانال از زمستان سال آینده با مشکل آبگرفتگی در معابر اصلی مواجه نخواهیم شد.

شهردار فاضل آباد افزود: درصدد هستیم برای زیباسازی شهر از مسیر چهار راه تا شهرک شهید بهشتی پیاده‌روسازی انجام شود.

وی تصریح کرد: شهرداری فاضل‌آباد در اتوماسیون از جمله شهرهای پیشرو است و تنها شهری است که محسابات عوارض را به صورت دستی انجام نمی‌دهد./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :