رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول از اختصاص بیش از ۳۸ میلیارد ریال اعتبار وام دانشجویی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ خبر داد.

به گزارش گروه اقتصادی کمالان نیوز: علی ترشیزی رئیس صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آبادکتول با بیان این مطلب که ایجاد زمینه مناسب برای رشد استعدادها و کمک به وضع تحصیلی دانشجویان مستعد و کم بضاعت از وظایف واحدهای دانشگاهی است گفت: میزان اعتبار وام شهریه دانشجویان در سال تحصیلی جدید و شرایط ویژه قسط بندی کل شهریه ثابت و متغیر برای دانشجویان تا مقطع کارشناسی، نقطه عطفی در تأمین بخشی از هزینه‌های دانشجویان شاغل به تحصیل است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان واحد علی آبادکتول با توجه به این مطلب که صندوق رفاه دانشجویان در سال تحصیلی گذشته بیش از ۳۱ میلیارد ریال تسهیلات در قالب انواع وام‌های دانشجویی اعم از وام قرض الحسنه شهریه، تحصیلی، مسکن و ازدواج دانشجویی و همچنین وام ضروری در اختیار دو هزار و چهارصد و چهار نفر از دانشجویان قرارداده است، گفت: مبلغ تخصیص یافته به وام شهریه بر اساس میزان شهریه و آمار دانشجویان مشغول به تحصیل است.

وی ادامه داد: وام‌های شهریه برای هر دانشجو به میزان علی الحساب شهریه متغیر پرداخت می‌شود و در صورتی که واریز شهریه ثابت قبل از تحویل مدارک وام به صندوق رفاه دانشجویان صورت پذیرد برای دانشجویان تا مقطع کارشناسی ارشد تا سقف ده میلیون ریال در هر ترم و در مقطع دکتری تا سقف سی میلیون ریال و در اخذ پایان‌نامه مبلغ وام به دو برابر افزایش پیدا می‌کند.

ترشیزی با اعلام آمادگی ارائه هرگونه خدمات به دانشجویان با رعایت ضوابط اظهار کرد: «ه صددرصد درخواست متقاضیان دانشجو در این واحد دانشگاهی وام پرداخت شده است.

وی از همه متقاضیان وام درخواست کرد تا با مراجعه به وب سایت واحد علی آباد کتول به آدرس www.aliabadiau.ac.ir نسبت به دریافت فرم‌های ثبت نام و اطلاعات بیشتر اقدام کنند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :