سرهنگ تازیکه فرمانده انتظامی شهرستان علی آباد کتول از دستگیری سارق کیف قاپ و اعتراف وی به ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث کمالان نیوز: سرهنگ دوم الیاس تازیکه فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول در این باره گفت: درپی وقوع چندین فقره کیف قاپی در برخی از نقاط مختلف شهرستان علی آبادکتول مراتب شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی یاد آور شد: مأموران پلیس آگاهی با اقدامات پلیسی موفق به شناسایی سارق سابقه دار و با هماهنگی مراجع قضایی طی یک عملیات، موفق به دستگیری وی شدند.

سرهنگ تازیکه از انتقال متهم برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی خبر داد و تصریح کرد: سارق در مواجهه با مدارک و مستندات پلیس آگاهی، به ۱۷ فقره کیف قاپی و ۵ فقره سرقت محتویات داخل خودرو  اعتراف کرد.

این مقام انتظامی متذکر شد: بیشتر سوژه های انتخابی سارق دستگیر شده، در نقاط خلوت و تاریک بوده است.

وی تاکید کرد: با تلاش ماموران از تمامی صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه انجام گرفت و شاکیان شناسایی شدند و متهم نیز پس از تشکیل و تکمیل پرونده، تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان علی آبادکتول گفت: حضور مقتدرانه پلیس، جرات جسارت و تجاوز را به سارقان نداده و نخواهد داد و متخلفان از این صلابت و اقتدار، احساس ناامنی شدید می کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :