لطفعلی هدایتی رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول:کمک کردن به والیبالیست های شهرستان را برای خود یک تکلیف می دانم

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: لطفعلی(بابا) هدایتی رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول در حاشیه مسابقات والیبال جام رمضان در این شهرستان به خبرنگار ما گفت: تشکیل کلاس های استعداد یابی و ترویج کلاس های آموزش مربیان در سطوح مختلف از اولویت های این هیئت در سال ۹۷ است.

وی تاکید کرد:به نظر بنده کمک کردن به ورزش و ورزشکاران از وظایف اصلی تمامی سرمایه گذاران است،زیرا با هدایت این جوانان به ورزش و کمک کردن به آنان قطعا در ارتقا سطح فرهنگ جامعه و کم شدن آسیبهای اجتماعی موثراست، زیرا ورزش در برابر خیلی از مفاسد و مشکلات مقابله می کند و باعث هدایت جوانان می شود و ما نیز باید تمام تلاش خود را کنیم تا جوانان با علاقه به سمت ورزش سوق داده شوند.

رئیس هیئت والیبال شهرستان علی آبادکتول بیان داشت:کمک کردن و در کنار والیبالیست های شهرستان بودن را برای خود یک تکلیف می دانم،زیرا به عینه می بینم که عشق به والیبال در این دیار موج می زند و ما نیز به عنوان خادم آنان در این هیئت باید همیشه حامی ورزشکاران والیبالیست شهرستان باشیم.

وی یاد آور شد:با کمک آموزش و پرورش در مدارس طرح استعداد یابی را شکل دادیم که انشاالله والیبال علی آبادکتول هرچه بیشتر شکوفا گردد و به نقطه مطلوب برسد.

هدایتی متذکر شد:کلاس های مربیگری در سطوح مختلف از برنامه های ما در سال جدید است و برگزاری کلاس های داوری را نیز در دستور کار داریم که این کار باعث بالارفتن سطح فنی داوران هیئت می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد:نگاه ما در برگزاری رویدادهای والیبالی در شهرستان این است که جوانان و آینده داران والیبال شهرستان بتوانند میدان دیده شوند و امسال نیز استفاده از جوانان در تیم های والیبال شرکت کننده در جام رمضان نیز از این قاعده مستثنی نبوده و این رویه باعث ارتقا و بهترشدن مسابقات نیز شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید :