خروش امت حزب الله شهر فاضل آباد در راهپیمایی روز قدس
به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: مردم و مسئولان شهر فاضل آباد با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس صحنه های باشکوهی از عزم و اراده ملت مسلمان ایران اسلامی در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به نمایش گذاشتند.
راهپیمایان با شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا و مرگ بر ضدولایت فقیه بار دیگر از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین حمایت کردند و اتحاد بیش از پیش مسلمانان را در مقابله با رژیم اشغالگر قدس خواستار شدند.
مردم خداجو و ولایتمدار شهر فاضل آباد با اجتماع در گلزار شهدای گمنام این شهر و پس از عبور از خیابان اصلی ، در مسجد جامع، اجتماع و انزجار خود را از سیاست های خصمانه استکبار جهانی در اعمال فشار به ملت های مظلوم بویژه مردم فلسطین و کشتار مردم بی گناه غزه اعلام کردند.
بسیاری از دانش آموزان،روحانیون، ورزشکاران،مسئولین، بسیجیان، پاسداران و یگان های انتظامی با لباس های یکسان در این راهپیمایی حضور یافتند تا صلابت و انسجام خود را در مقابله با رژیم غاصب اسرائیل اعلام کنند.
در پایان این راهپیمایی مردم روزه دار شهر فاضل آباد با قرائت بیانیه ای ضمن محکوم کردن جنایات رژیم اشغالگر قدس از سکوت مجامع بین المللی در مواجهه با این جنایات انتقاد کردند و همبستگی بیش از پیش مسلمانان جهان و ایجاد صف واحد در مقابل دشمن شماره یک جهان اسلام را خواستار شدند.
گفتنی است سخنران این راهپیمایی حجت الاسلام نجفعلی قاسمی امام جمعه شهر فاضل آباد بوده است./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :