کشیری نصرت آبادی رئیس مخابرات شهرستان علی آبادکتول اظهارداشت:سال ٩٧ یکی از بهترین سال های مخابراتی از لحاظ انجام پروژه در سطح شهرستان می باشد.

به گزارش گروه فناوری اطلاعات کمالان نیوز:محمود کشیری نصرت آبادی رئیس مخابرات شهرستان علی آبادکتول در این باره گفت: سال ٩٧ یکی از بهترین سال های مخابراتی از لحاظ انجام پروژه در سطح شهرستان علی آبادکتول می باشد.
وی ادامه داد: با توجه به مشکل در پوشش شبکه همراه اول در شهرستان دو باب دکل مخابراتی ۴g همراه اول یکی در زمین هواشناسی، برای رفع مشکل پوشش شبکه در محدوده بلوار دانشگاه، روستای کردآباد و جنگل کبودوال و دیگری در بیمارستان بقیه الله شهرستان برای پوشش شبکه ای آن منطقه به بهره برداری خواهد رسید. .
کشیری خاطرنشان کرد: همچنین روستای الازمن به زودی از این پوشش شبکه بهره مند خواهد شد.
وی عنوان داشت: تلفن های روستای بدراق آنه گلدی که بمدت ۴ سال به علت سرقت تجهیزات مخابراتی قطع می باشد با پیگیری های انجام شده از سوی‌کارکنان مخابرات شهرستان و همکاری مدیرعامل محترم منطقه گلستان و معاونت محترم شبکه، در حال اجرا می باشد و به زودی نیز مردم این منطقه از این نعمت استفاده خواهند کرد.
کشیری در ادامه ی فعالیت های مخابراتی در سال جدید اظهارداشت: در شش ماهه گذشته یک دکل همراه اول در روستای پیچک محله افتتاح شد و هم اکنون فعال می باشد و به زودی شبکه کابل زمینی جدید و با کیفیت جهت استفاده تلفن ثابت در این روستا راه اندازی خواهد شد.
  با بیان اینکه ایجاد شبکه کابل زمینی تلفن ثابت با اینترنت پرسرعت برای دو روستای الازمن و کردآباد در شرف انتخاب پیمانکار و اخذ مجوزهای لازم می باشد متذکر شد: همچنین پروژه های دیگری بصورت جداگانه در محدوده ٢٠ متری جنگل، خیابان تامین اجتماعی و محدوده پشت هتل پارمیس نیز به زودی اجرا خواهد شد که نیاز مردم این مناطق را به تلفن ثابت و اینترنت پرسرعت برطرف خواهد کرد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :