پروژه های نیمه تمام استخرسرپوشیده،نبود دیواره،فنس زمین چمن مصنوعی و ساختمان زورخانه ای و پهلوانی شهرفاضل آباد در رزومه مسئولین شهرستان قرارگرفت.
به گزارش گروه تحلیلی کمالان نیوز:یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز گفت: استخر سرپوشیده شهر فاضل آباد دربهمن ماه ۱۳۹۳باحضور مسولین استانی و شهرستانی کلنگ زنی شد و این پروژه تا به حال بصورت قطره چکانی تزریق اعتبار شده بود که از سال ۹۴ بدون اندک توجهی رها شد.
 اعتبار مصوب این پروژه ۳ میلیارد تومان بود که تا کنون قریب به ۳۵۰ میلیون تومان قبل از سال ۹۴ تزریق شده بود اما مسئولین شهرستان هیچ نگاهی به این پروژه نکرده اند ،کما اینکه این پروژه نیمه کاره با پیشرفت ضعیف و ۲۵ درصدی عملیات اجرایی رها شده است و مسئولین شهرستان بجای توجه به پروژه نیمه کاره بزرگترین بخش شهرستان علی آبادکتول نگاه خود را جلب دیگر پروژه های کوچک ورزشی مناطق دیگر شهرستان جهت برطرف شدن مشکلات ورزشی شان کرده اند، مسئولین محترم در برطرف شدن مشکلات تمام مناطق شهرستان عدالت را سرلوحه خود قرار دهیم.
هرچند گفته می شود که اعتبار تخصیصی این پروژه ۵۰۰ میلیون تومان بوده که تا کنون ۳۵۰ میلیون تومان جذب شده و ۱۵۰ میلیون تومان دیگر طی مراحل متعدد به پیمانکاران این پروژه اختصاص خواهد یافت.
اما سوال این اینجاست که به چه دلیل تخصیص ردیف اعتبار لازم و عملیات اجرایی این پروژه رها مانده است؟
و سوال دیگر اینکه آیا این مشروع است که مسئولین شهرستان هیچ نگاهی به طرح های ورزشی جوانان شهرفاضل آباد نکنند و پروژه های ورزشی این شهر یکی پس از دیگری رها شوند،جوانان ورزشکار این شهر چه گناهی مرتکب شده اند که مسئولین شهرستان هیچ توجهی به آنان نمی کنند؟
سوال آخر این که چرا مسولین این شهرستان که پیگیر جذب اعتبار هستند در امر تخصیص اعتبار کوتاهی می کنند؟آیا کمبود اعتبار مختص به شهرستان ما می باشد یا دیگر شهرستان ها نیز در این زمینه دچار کمبود اعتبار هستند؟!

طبق تحقیقات انجام شده ،درخواست های مکرری از جانب اداره ورزش و جوانان بخش کمالان از فرماندار شهرستان و نماینده محترم در خصوص نصب فنس و دیواره برای تنها زمین چمن مصنوعی شهرستان انجام شده که بدون نتیجه مانده است کما اینکه این زمین چندین مرحله دچار حریق و صدمات متعدد به دلیل نداشتن ایمنی برای این سرمایه ورزشی شد.

پروژه های ورزشی نیمه کاره این شهر از ساختمان زورخانه ای بخش کمالان که چندین سال است اسکلت بتن آن در زمین فرو ماند رها شده است ،سکوی تماشاگرن زمین چمن مصنوعی،پروژه استخر سرپوشیده و … از جمله مواردی است که مسئولین حتی کوچکترین توجهی به آنان نکرده اند.

امید است با پیگیری های دکتر قره خانی نماینده محترم مردم علی آبادکتول و بخش کمالان و هدایتی کتولی فرماندارشهرستان این مشکلات برطرف و توجه به جوانان شهر فاضل آباد وبخش کمالان را در سرلوحه کاری خود کمافی سابق قرار دهند./تصاویر جهت استحضار مسئولین

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :