شهرمزرعه کتول تنها شهر بدون خودروی آتش نشانی استان است!!/ چه کسی مسئولیت حریق های این شهر را به عهده می گیرد؟

به گزارش گروه حوادث کمالان نیوز:معاونت عمرانی استانداری گلستان در حالی نام مزرعه کتول، شهری با ۵ هزار شهروند را از فهرست دریافت خودروهای خریداری شده از سوی سازمان شهرداری ها حذف کرده است که استانداری گلستان پیشتر اعتبار ساخت ساختمان آتشنشانی را به این شهرداری داده است.

همچنین شورای شهر و شهرداری مزرعه کتول با صرف اعتبار ۱۶۸ میلیون تومان ساختمان آتش نشانی را ساخته و بنا به ابلاغ استانداری، اقدام به استخدام نیروی آتشنشان یک بار در سال ۹۵ و یک بار در ۹۷ کرده اند.

معاونت عمرانی استانداری گلستان به دلیل عدم موفقیت در درخواست دیگری از شهرداری مزرعه کتول، نام این شهر را از فهرست اعلام نیاز استان حذف کرده است.

این حذف در حالی انجام شده است که مزرعه کتول تنها شهر بدون خودروی آتشنشانی استان است.

جالب اینجاست که در سه حادثه اخیر آتش سوزی در این شهر، شهرهای مجاور از اعزام خودرو به منطقه اجتناب کردند.

اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری مزرعه کتول این اقدام معاون عمرانی استاندار را گروکشی نه از شهرداری و شورا، بلکه از شهروندان مزرعه کتول عنوان می کنند.

گفتنی است یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مزرعه کتول در گفتگو با خبرنگار کمالان نیوز در این باره گفت: طی جلسه ای که با دکتر قره خانی نماینده مردم علی آبادکتول وبخش کمالان جهت برطرف شدن این مشکل داشتیم، ایشان حاضر به پیگیری این موضوع و رفع این مشکل نشد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :