کوهستانی معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری علی آبادکتول اظهارداشت:صنعت بیمه یکی از صنایع بسیار تاثیرگذار و پیشرو در کشور است.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:محمد کوهستانی معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری علی آبادکتول در همایش سراسری و کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان در محل هتل کانیار علی آبادکتول گفت:صنعت بیمه یکی از صنایع بسیار تاثیرگذار و پیشرو در کشور است و جوامع برای توسعه یافتگی نیاز به حمایت در صنعت بیمه و بیمه گری را دارند.

وی خاطرنشان کرد: در بخش بیمه اتفاقات خوبی افتاد اما متاسفانه وجود یک بیمه در بخش روستا و عشایر احساس می شد.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندارعلی آبادکتول عنوان داشت:با توجه به اینکه روستاهای ما در بخش تولید مواد اولیه محصولات کشاورزی و دامی پیشرو بودند، نبود بیمه روستایی احساس می شد که خوشبختانه این رویه در کشور به منصه ظهور در آمد.

کوهستانی متذکر شد:انتظار است که کارگزاران این بیمه ها با هماهنگی،تعامل و تلاش بسیار در جهت ارائه خدمات بیشتر این صنعت را هرچه سریع تر در روستاها رونق دهند.

وی در پایان تاکید کرد:تمام تلاش ما این است که روستائیان و عشایر که از اقشار مولد جامعه هستند به امنیت همه جانبه و بهره گیری از این بیمه ها سوق داده شوند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :