پولادوند صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان اظهارداشت: ۷۵ موسسه کارگزاری در نقاط مختلف استان وجود دارد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: همایش سراسری کارگزاران این استان به منظور ارتقاء دانش و مهارت مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق و هم اندیشی و تبادل تجارب آنان و با حضور مدیران ستادی صندوق، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و معاونت عمرانی فرمانداری شهرستان علی آبادکتول برگزار شد.
دانیال پولادوند صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان در این همایش ضمن تبیین وضعیت کارگزاری های استان به عملکرد آنان اشاره کرد و بر تلاش مجدانه کارگزاران برای تحقق چشم انداز هر خانوار روستایی یک پوشش بیمه اجتماعی در سال جاری تاکید داشت.
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ،روستائیان و عشایر استان با اعلام سیاست های صندوق خواستار بهبود فعالیت کارگزاران شد.

پولادوند گفت:در حال حاضر ۷۵ موسسه کارگزاری در نقاط مختلف استان وجود دارد تا امکان دسترسی آسان و ارائه خدمات مطلوب را به متقاضیان عضویت و بیمه شدگان صندوق فراهم نماییم.
وی با برشمردن برخی خلاقیت ها و ابتکارات تعدادی از مدیران دفاتر کارگزاری صندوق اظهارداشت؛ پیشنهاد می کنم مدیران کارگزاری ضمن ارائه گزارش فردی خود در جلسات ماهیانه صندوق، نحوه اطلاع رسانی، تجارب و دستاوردهای تبلیغی خود را با سایر کارگزاران به اشتراک بگذارند.
عباس باقری مدیرکل وصول حق بیمه و حساب های انفرادی نیز در این جلسه با تشریح مبانی قانونی و تشکیلاتی صندوق های بازنشستگی، وضعیت بیمه پردازی افراد تحت پوشش کمیته امداد ، بهزیستی ، فرآیند سیستمی انتقال سوابق و نحوه پرداخت حق بیمه ایام وقفه را تشریح کرد.
مصطفی شریعتی مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری های صندوق از رتبه بندی کارگزاری ها و انتخاب کارگزار معین در هر شهرستان خبر داد و افزود: با صدور پروانه فعالیت برای کارگزاری های استان امکان صدور کارت شناسایی صندوق برای مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری فراهم خواهد شد.
رئیس اداره بازنشستگی و امور بازماندگان اداره کل تعهدات قانونی صندوق نیز توضیحاتی را در خصوص نحوه برقراری مستمری بازماندگان بیمه شده متوفی، شرایط کفالت افراد تبعی، قیومین بیان کرد و بر لزوم ثبت الکترونیکی و اسکن صحیح پرونده ها تأکید کرد.
سعید مازندرانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با حضور در این همایش در سخنانی کارگزاران صندوق را سفیران رفاه اجتماعی در روستاها و مناطق عشایری استان قلمداد کرد و یادآور شد کارگزاران می توانند با معرفی چهره به چهره خدمات بیمه اجتماعی و اطلاع رسانی گسترده، امکان بهره مندی افراد را از خدمات نظام فراهم نمایند.

در پایان این گردهمایی احکام مستمری بیمه شدگان صندوق اعطاء و از کارگزاران برتر استان تقدیر شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :