فرماندار علی آبادکتول اظهارداشت:خبرنگاران باید شعائر اخلاقی و اسلامی را در مقابل افکار پلید دشمنان ترویج دهند/درصدد آن هستیم ستادخبری شهرستان را با حضور خبرنگاران در علی آبادکتول راه اندازی کنیم.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:حسن هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان علی آبادکتول به مناسبت ۱۷ مرداد آغاز هفته خبرنگار گفت: خبرنگاران باید پل ارتباط بین مسئولین و مردم باشند زیرا جایگاه خبرنگاران جایگاه با صداقتی است.

وی افزود: اگر مشکلی در جایی ایجاد می شود آن را باید از طریق تعامل حل کرد نه از طریق تقابل با هم

هدایتی کتولی خاطرنشان کرد:هدف آمریکای جنایتکار این است که بی اعتمادی و فاصله ای بین مردم و مسئولین ایجاد کنند که خوشبختانه تحت زعامت رهبری معظم انقلاب این نقشه شوم آنان نقش بر آب شد و ملت و مسئولین در کنار هم برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم بر می دارند.

نماینده عالی دولت در شهرستان علی آبادکتول خبرنگاران را دانایان جامعه خطاب کرد و در ادامه گفت:خبرنگاران باید شعائر اخلاقی و اسلامی را در مقابل افکار پلید دشمنان ترویج دهند.

وی کار خبرنگار را بسیار ظریف عنوان کرد و افزود: درصدد آن هستیم ستادخبری شهرستان را با حضور شما خبرنگاران در علی آبادکتول راه اندازی کنیم تا اخبار و تحولات شهرستان با سرعت  بیشتر به جامعه انعکاس داده شود و مدیریت خبر را در شهرستان سرو سامان دهیم.

هدایتی کتولی متذکر شد:ما در خصوص ورزش در شهرستان دغدغه شهرستانی داریم و از بخشی نگری دوری می کنیم ،اما شهر فاضل آباد و بخش کمالان دچار یک محرومیتی شده است که آن را پذیرا  هستیم زیرا مشکلی در بحث زمین فوتبال و استخر این شهر وجود داشته که مشکل حقوقی می باشد که فردی ادعای مالکیت زمین این مجموعه را دارد و ادعای خود را از طریق قضایی انجام داده، هرچند اعتباری سال گذشته بالغ بر ۹۰۰میلیون تومان اعتبار جهت توسعه ورزش بخش کمالان تخصیص داده شده بود اما به دستور مقام قضایی این اعتبار اجازه استفاده داده نشده و بلاتکلیف ماند که با پیگیری های انجام شده به دلیل مشکل بوجود آمده برای این مجموعه ورزشی فاضل آباد ما آن را به ناچار برای توسعه ورزش شهرستان در بحث سالن های نیمه تمام استفاده کردیم که در بخش کمالان نیز این مبلغ در همین زمینه استفاده شد.

فرماندار علی آبادکتول تاکید کرد:اعتبار سال گذشته شهرستان ۳۴ میلیارد بوده و ۴۰ درصد آن تحقق یافته است و اعتباری سال ۹۷ این شهرستان ۲۳ میلیارد می باشد که در تلاشیم تمامی این مبلغ را محقق سازیم.

وی اضافه کرد:بالغ بر ۴۰ ماه بحث تله کابین در شهرستان مطرح شده و مجوزهای اولیه آن نیز دریافت شده و تنها مشکل این پروژه اختلاف نظر در خصوص مدیریت تله کابین است که این در حال برطرف شدن است و در روزهای آینده این مشکل نیز برطرف می شود و اگر یک همت عمومی در استان و شهرستان به وجود آید می توانیم این پروژه را به زودی آغاز کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد:در خصوص انتقال آب دهنه محمدآبادکتول بارها عرض کردم که انتقال آب محمدآبادکتول در سال های قبل به عنوان یک پروژه شهرستانی پیشنهاد داده شده بود، که سد در این دهنه احداث و انتقال آب نیز انجام شود طی مطالعاتی که انجام دادند احداث سد در دهنه محمدآبادکتول این قابلیت را نداشته است و لذا آب منطقه ای استان پیگیر بخش دوم این پروژه که انتقال آب محمدآبادکتول و به قول خودشان سیلاب دهنه به گرگان را در دستورکار خود قرار دادند که بنده به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان اولین مخالفت خود را به مهندس نظری مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب منطقه ای استان اعلام کردم.

فرماندار علی آبادکتول اعلام کرد:هم در شورای تامین شهرستان و هم در جلسات متعدد به دلیل نبود آب شرب و حتی آب جهت تامین کشاورزی این دهنه و حفر چندین چاه در شهر فاضل آباد که برای انتقال آب به گرگان در حال فعالیت است مخالفت خود را بجد اعلام کردیم.

وی تصریح کرد:ما قبول داریم که مشکل آب گرگان باید حل شود اما علی آبادکتول مسئول تامین آب گرگان است؟

هدایتی کتولی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار کمالان نیوز که آیا انتقال آب دهنه محمدآبادکتول به گرگان منتفی می باشد یا خیر گفت: از نظر شهرستان چندین با مخالفت خود را مکتوب به منابع آب استان به استانداری اعلام کردیم.

فرماندار علی آبادکتول در خصوص پل روگذر فاضل آباد نیز گفت: این پل با مشکل تملک روبرو است که پیمانکار توان تملک فعلی را ندارند و مشکل این پل با حضور وزیر راه ،استاندار و نماینده شهرستان مطرح شده و پیمانکار این پروژه قول اتمام این کار را داده است که بعد از این موضوع یک بار بازدید نیز از این پروژه انجام دادیم اما با سهل انگاری پیمانکار کار خاصی صورت نگرفت و در این زمینه به صورت ویژه پیگیر خواهم بود تا کم کاری های این پروژه نیمه تمام هرچه سریع تر مرتفع گردد.

گفتنی است در پایان هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول به همراه کوهستانی معاون عمرانی فرمانداری از مقام شامخ خبرنگاران تجلیل به عمل آوردند./تصاویر

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :