عباس مزرعه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی آبادکتول از برگزاری بیش از ۶۰ برنامه در سالروز بازگشت آزادگان به میهن در شهرستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: عباس مزرعه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی آبادکتول در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص برنامه های این بنیاد در سالروز بازگشت آزادگان به میهن گفت:بیش از ۶۰ برنامه در سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با مشارکت دیگر دستگاه های اجرایی در سطح شهرستان برگزار خواهد شد که برخی از این برنامه ها را عنوان خواهیم کرد.

وی افزود:برگزاری یادواره شهدای آزاده در سطح استان در روز پنجشنبه مورخ ۲۵ مرداد در روستای سیاه مرزکوه در دهنه محمدآبادکتول با حضور خانواده های معظم شهدای آزاده و هشت سال دفاع مقدس و ۱۹ شهید این روستا با سخنرانی حجت الاسلام شیخ نورعلی دیلم معاون فرهنگی مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور برگزار می شود.

مزرعه خاطرنشان کرد:برگزاری مراسم یاد وخاطره شهدای آزاده در بنیاد شهید شهرستان با سخنرانی اینجانب و خاطره گویی توسط آزاده های سرافراز را اجرایی خواهیم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان علی آبادکتول افزود:از دیگر برنامه های بزرگداشت این روز می توان از برگزاری یادواره شهدای آزاده به همراه کرسی تلاوت و تفسیر قرآن با سخنرانی استاد احمدی مشاور قرآنی و خانواده استان در مصلی نمازجمعه شهرستان یاد کرد.

وی متذکر شد:به همراه فرماندار علی آبادکتول و جمعی از مسئولین شهرستان دیداری با آزادگان شهرستان داشتیم و به سپاس رشادت ها و مقاومت های این عزیزان تجلیلی از این بزرگداشت صبر و رشادت به عمل آمد.

این مقام مسئول بیان داشت:برگزاری مسابقات موتور کراس در روزپنجشنبه۲۵ مرداد با حضور کلیه موتورسواران شهرستان را به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن را برگزار خواهیم کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران هرستان علی آبادکتول ادامه داد:آیین نامگذاری خیابان شهید علی بربند در محله گلستان بنام شهید آزاده به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان در ۲۶ مرداد برگزار خواهدشد.

عباس مزرعه از برگزاری مراسم بزرگداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن در کلیه حسینیه های شهدا در شهرستان خبرداد.

وی تاکید کرد:در روز پایانی این بزرگداشت سخنرانی آزادگان سرفراز در فی مابین خطبه های نمازجمعه در علی آبادکتول از جمله برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان می باشد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :