حجت الاسلام شاهچراغی امام جمعه علی آبادکتول اظهارداشت:آزادگان پیام آوران مقاومت هستند/امروز مهمترین جنگی که در دنیا اثرگذار است جنگ رسانه است.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز: حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید داود شاهچراغی امام جمعه علی آبادکتول در مراسم تجلیل از آزادگان این شهرستان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن گفت:مسئولیت شما آزادگان مسئولیت سنگینی است،مشکلات زندگی گاهی اوقات اینقدر بر ما فشار می آورد که باید یادمان باشد که در قبال انقلاب و نظام ماموریت و مسئولیتی داریم ،شما آزادگان پیام آوران مقاومت هستید.

وی افزود:اگر آزادگان عاشورا و کربلا نبودند،امروز پیام اباعبدالله الحسین (ع) به جامعه نمی رسید.

امام جمعه شهرستان علی آبادکتول بیان داشت: وظیفه ما این است که نباید رشادت های این عزیزان را فراموش کنیم.

وی یاد آور شد:باید این فرهنگ در جامعه رواج پیدا کند که آزاده ای که عمر،سلامتی،جوانی خود را برای استقلال این مملکت فدا کرده ارج نهیم.

حجت السلام شاهچراغی تصریح کرد:اگر ما در سوریه و عراق حضور نداشته باشیم یقین بدانید هرکدام ما باید جلو درب منزل خود یک سنگر برای دفاع از خود بنا کنیم.

امام جمعه علی آبادکتول خاطرنشان کرد:امروز مهمترین جنگی که در دنیا اثرگذار است جنگ رسانه است،امروز امپراطوری رسانه به دست دشمنان نظام است،امروز بلندگوهای استکبار دست کسانی در دنیا است که نه شیعه را می خواهند نه سنی را و نه قرآن را می خواهند و نه نهج البلاغه را و نه اهل بیت (ع) را می خواهند و نه خلفای پیغمبر را .

وی اضافه کرد:استکبار جهانی به دنبال این است که اصل اسلام را تضیعف کند.

امام جمعه علی آبادکتول ادامه داد:تبلیغات امروز دشمنان تبلیغات علیه اصل اسلام و قرآن است و نشان دادن چهره بد از اسلام توسط دشمنان یکی از نقشه های شوم آنان در جوامع غربی و اروپایی است.

حجت السلام شاهچراغی فرهنگ شهادت و فرهنگ ایثار را بسیار مهم دانست.

وی در پایان پیشاپیش ضمن عید قربان بیان داشت:عید سعید قربان عید بندگی، ٰاستقامت ، مقاومت و عید سربلندی از امتحان الهی است.

گفتنی است همایس تجلیل از آزادگان شهرستان علی آبادکتول به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن امروز شنبه ۲۷ مرداد با حضور حجت الاسلام سید داود شاهچراغی امام جمعه علی آبادکتول،حجت الاسلام فلاح امام جمعه شهر مزرعه کتول،هدایتی کتولی فرماندار علی آبادکتول،غیجی شهردار مزرعه کتول،اعضای شورای شهر و شهردار علی آبادکتول به همت بنیاد شهید و امورز ایثارگران شهرستان علی آبادکتول در تالار شادن مزرعه کتول برگزار شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :