مهدی شکی سرپرست جدید هیئت اسکیت استان اظهارداشت: به دنبال ارتقاء جایگاه اسکیت استان در کشور هستیم /اولویت مان ایجاد زیرساخت در تمام شهرهای استان است.

به گزارش خبرنگار کمالان نیوز:مهدی شکی سرپرست هیئت اسکیت استان گلستان پیرامون برنامه های اسکیت استان در روستای توریستی محمدآبادکتول گفت: ایجاد زمین تخصصی برای حمایت از جامعه ورزش اسکیت استان و میزبانی مسابقات کشوری،اردوی تیم ملی،دعوت از استان های همجوار جهت حضور و معرفی ظرفیت و فضاهای تفریحی گردشگری استان گلستان در قابل برنامه های این هیئت می باشد.

وی افزود: مقرر شد طی هفته آتی مسئول کمیته فنی فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران جهت بازدید از مجموعه ورزشی روستای محمدآبادکتول جهت ترسیم نقشه استاندارد احداث زمین اسکیت در این روستا به استان گلستان دعوت شود.

سرپرست هیأت اسکیت استان گلستان اعلام کرد؛ شهرستان هایی که دارای ظرفیت ایجاد و بستر گسترش رشته اسکیت را دارا می باشند، می تواند به هیئت اسکیت استان گلستان مراجعه کنند تا بتوانیم با توجه به برنامه های جدید این هیئت از آنان حمایت همه جانبه داشته باشیم.

این مقام مسئول بیان داشت:بزودی اولین گردهمایی مربیان،داوران،جامعه ورزش اسکیت استان(جهت همفکری،تبادل نظر) را برگزار خواهیم کرد تا رشد به معنای واقعی کلمه را در استان  پیدا کنیم.

شکی ادامه داد: برگزاری کلاس های اسکیت و احداث زمین تخصصی اسکیت در روستای محمدآبادکتول از برنامه های ما در این روستای هدف گردشگری می باشد.

وی خاطرنشان کرد:زمین تخصصی اسکیت استان در مجموعه ورزشی محمدآبادکتول که قابلیت میزبانی از بازی های کشوری و اردوهای تیم ملی را داشته باشد را در دستور کار قرار دادیم.

در ادامه محمد میردیلمی نائب رئیس شورای ورزشی و مدیریت مجموعه ورزشی روستای محمدآبادکتول از هیئت استان درخواست در اختیار قرار دادن یک مربی و تجهیزات این رشته جهت آموزش دختران و پسران ورزشکار روستا را داشت و افزود: توجه به رشته های همگانی و جامعه پسند همچون اسکیت می تواند باعث رونق و توسعه ورزش در استان شود.

میردیلمی گفت: بستر و زیر ساخت لازم برای یک مجموعه کامل ورزشی در روستای محمدآبادکتول فراهم است و ما می توانیم با همکاری مسئولین شهرستان و استان گلستان این روستا را در آینده بسیار نزدیک مرکز ورزشی شهرستان علی آبادکتول و بخش کمالان معرفی نمائیم.

گفتنی است در این نشست اسماعیل دل داده مهربان عضو کمیته سرعت فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی ایران و دوستی دیلمی رئیس شورای ورزشی روستای محمدآبادکتول نیز حضور داشتند.

لازم به ذکر است مهدی شکی به تازگی به عنوان سرپرست جدید هیئت اسکیت استان گلستان از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان معرفی و طی حکمی از طرف رئیس فدراسیون اسکیت جمهوری اسلامی منصوب شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :