سرهنگ پاسدار زمانی فرمانده سپاه علی آبادکتول:رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ از تاریخ ۹ شهریور در سراسر کشور در حال اجراست و تا تاریخ ۲۹ شهریور ادامه دارد.

به گزارش کروه اجتماعی کمالان نیوز:سرهنگ پاسدار مجید زمانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان علی آبادکتول در این باره ضمن گرامیداشت رشادت ها و خاطره شهدا و گرامیداشت ایام، از برگزاری رزمایش در این شهرستان خبر داد و گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله ۲ از تاریخ ۹ شهریور در سراسر کشور در حال اجراست و تا تاریخ ۲۹ شهریور ادامه دارد.

وی ادامه داد: این رزمایش در شهرستان علی آبادکتول از ۱۳ شهریور۹۷ در ۲ عرصه خدمتگزاری و اقتدار و انسجام نیروها با حضور سه گردان بیت المقدس و ۱۸ گروه جهادی آغاز خواهد شد.

 فرمانده سپاه علی آبادکتول در خصوص اهداف برگزاری همایش بیان داشت: نمایش اقتدار و توان دفاعی کشور اولین و پر رنگ ترین هدف این رزمایش استٰدر واقع این رزمایش و فعالیت های مشابه که همگی حاکی از اقتدار نظام و توان دفاعی کشور هستند، مهر بطلانی بر گزینه های روی میز دشمنان نظام و کشور محسوب می شوند.

سرهنگ زمانی در خصوص فعالیت های گروه های جهادی اظهارداشت: از فردا ۱۸ گروه جهادی به مناطق محروم حاشیه شهرستان علی آباد کتول و روستاهای اطراف به منظور خدمت رسانی در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی عمرانی، بهداشتی و … اعزام خواهند شد، استفاده از ظرفیت های بسیج طلاب، دانش آموزی، دانشجویی، اصناف، کارمندان و … در ارائه خدمات به اقشار نیازمند از اهداف این فعالیت های جهادی است و امید است همکاری و تعامل با دولت در زمینه برآوردن نیاز های مناطق محروم منجر به رضایتمندی عمومی شود و ایجاد امید و قوت قلب در دل محرومان جامعه شود.

وی در پایان متذکر شد: سپاه در طول این سال ها نشان داده است که در همه عرصه ها پای ثابت میدان بوده است و استفاده ظرفیت و عملکرد جهادی بسیج و سپاه همواره منشاء اثرات مثبت و برکات چشمگیر بوده است، این نهاد بر اساس قانون، اساس نامه سپاه و توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری همواره سعی نموده تا در مسیر حفظ و دفاع از ارزشها و آرمان ها حرکت کند و ستون محکمی در برابر یاوه گویی ها و رجز خوانی های استکبار جهانی باشد.

وحید حاج سعیدی

این خبر را به اشتراک بگذارید :