در سی و هشتمین سالگرد هفته دفاع مقدس ،یکی دیگر از سند های مظلومیت انقلاب اسلامی به میهن بازگشت و شهرستان علی آبادکتول معطر به عطر شهید شد.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز؛ سروان پاسدار علی خالقی مسئول معاونت روابط عمومی سپاه نینوا در خصوص بازگشت شهید تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس گفت:پاسدار شهید علی نصرتی در تاریخ ۶۱/۸/۲۱ در منطقه شرهانی (عملیات محرم) به درجه رفیع شهادت نائل امد و در تفحص اخیر پیکر مطهر این شهید والامقام با تلاش کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح کشف و به وطن بازگشته است.

خالقی ضمن تشریح جزئیات مراسم استقبال از پیکر پاک و مطهر شهید علی نصرتی گفت: مراسم استقبال از این شهید بزرگوار در روز شنبه مورخ ۳۱/۶/۹۷ در اولین روز از دفاع مقدس ساعت ۱۷ عصر در مسجد المهدی (عج) شهر فاضل آباد باحضور آحاد مردم ولایتمدار و شهید پرور استان برگزار خواهد شد.

وی افزود:مراسم وداع با پیکر این شهید در روز شنبه ۳۱/۶/۹۷ در مسجد جامع فاضل آباد همزمان با نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا در پایان خاطرنشان کرد :مراسم تشییع شهید علی نصرتی در روز یکشنبه ۱/۷/۹۷ ساعت ۹ صبح از مسجد محمدیه علی آبادکتول شروع و در گلزار شهدای امامزاده الازمن تدفین خواهد شد.

گفتنی است مراسم سوم شهید نصرتی در روز دوشنبه ۲/۷/۹۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۳ در مصلی امام رضا (ع) علی آبادکتول برگزار خواهد شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید :