رئیس موسسه فرهنگی حکمت نوین اسلامی در گرگان اظهارداشت: هر زمان مردم و مسوولان با هم متحد بوده و پشت سر رهبری حرکت کرده اند، کشور به توسعه رسیده است.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: حجت الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه جمعه شب در آئین چهل سال بصیرت عاشورایی در امامزاده عبدالله (س) گرگان بر هوشیاری در برابر توطئه دشمنان تاکید کرد و گفت: نباید وعده های دشمن را باور کنیم، چون پایان آن تسلیم و نابودی است.
وی با بیان این که آمریکا به دنبال گستردن ساختارهای فاسد اقتصادی، سیاسی و فرهنگی مد نظر خود در سراسر دنیا است، افزود: هرچه در اقتصاد از الگوهای آمریکایی و غربی استفاده کنیم، اقتصاد ما بیمار تر خواهد شد.
خسروپناه اضافه کرد: باید الگوی اقتصادی ما قرآن باشد، چون اسلام با ثروت مخالف نیست ولی گردش ثروت باید به گونه ای باشد که به فقرا و مستمندان نفع برسد.
او همچنین بر هوشیاری در برابر ترویج فرهنگ ابتذال از سوی دنیای غرب تاکید کرد.
رییس موسسه فرهنگی حکمت نوین اسلامی (حنا) در ادامه با تسلیت ایام سوگواری تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: مجالس اهل بیت (ع) و اربعین حسینی یکی از باارزش ترین مدل های فرهنگی در برابر فرهنگ غربی است.
وی در بخش دیگر سخنانش نسل سوم کشور را انقلابی تر از نسل دوم دانست و گفت: اینک جوانان ما درعرصه های گوناگون از جمله نانو و دارو در دنیا افتخارآفرین هستند.
به گزارش ایرنا در حاشیه این مراسم از فرزند شهید مدافع حرم سردار حسین همدانی تجلیل و شرکت کنندگان با پیکر تازه تفحص شده پاسدار شهید علی نصرتی وداع کردند.
این شهید والامقام در دوران دفاع مقدس در عملیات محرم به شهادت رسید و پس از ۳۶ سال شناسایی شده است.
گفتنی است پیکر شهید علی نصرتی عصر امروز شنبه به شهرهای فاضل آباد و علی آبادکتول منتقل و پس از برگزاری مراسم وداع ، روز یکشنبه تشییع و در امامزاده الازمن این منطقه به خاک سپرده شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید :