جبله رئیس هیئت کاراته گلستان اظهارداشت:اردوی تیم ملی کاراته جوانان پسر ایران اعزامی به رقابت های المپیک به میزبانی استان گلستان در علی آبادکتول درحال برگزاری است.

به گزارش گروه ورزشی کمالان نیوز: اسماعیل جبله رئیس هیئت کاراته گلستان در این باره گفت: اردوی تیم ملی جوانان از دیروز در سالن شهید داود مزرعه شهر علی آبادکتول آغاز شده و تا چهارشنبه هفته جاری ادامه دارد.
وی افزود: علیرضا فرجی و نوید محمدی ملی پوشان کاراته ایران موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک جوانان جهان شدند که در این اردو خود را برای مصاف با حریفان قدرتمند و مدعی کشورهای دیگر در آرژانتین آماده می کنند.
رئیس هیئت کاراته گلستان افزود: پیش از این قرار بود اردوی تیم ملی دختران اعزامی به این مسابقات هم در علی آبادکتول برگزار شود که با صلاحدید فدراسیون و کادر فنی و با هدف برگزاری چند مسابقه تدارکاتی با تیم ملی بزرگسالان مکان اردو به تهران تغییر یافت.
جبله بیان داشت: در خلال برگزاری اردوی تیم ملی در علی آبادکتول کاراته کاهای گلستان به تمرین با ملی پوشان می پردازند تا علاوه بر سنجش توانایی بدنی و فنی برای حضور در مسابقات آینده آماده تر شوند.
وی اضافه کرد: تیم گلستان خود را برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی، المپیاد نخبگان و رقابت های ‘کاراته وان’ کشور آماده می کند که اردوی مشترک با ملی پوشان می تواند منجر به بهبود کیفیت فنی ورزشکاران استان برای مدال آوری در این رویدادها شود.
رئیس هیات کاراته گلستان اضافه کرد: هم اینک ۲ هزار نفر به صورت سازمان یافته و بیش از ۴ هزار نفر به صورت غیررسمی این ورزش را در استان انجام می دهند./تصاویر

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :