دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار دو کارمند جانباز فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان علی آباد کتول در عصر روز پنج شنبه ۵ مهر ماه ٩٧ رفتند.

به گزارش گروه اجتماعی کمالان نیوز: سید محمدرضا موالی زاده دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور و عادله کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به دیدار جعفر غریب آبادی و علی خسروی دو تن از کارکنان جانباز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی علی آباد کتول رفتند و در نشستی صمیمی به گفتگو پرداختند.

در این دیدار ها دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ایام محرم گفت:بی شک این افتخار بزرگی است که خداوند به شما عنایت کرده تا در راه حق جان فشانی کنید،و ما این امنیت و آرامش حاکم بر جامعه را مدیون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس داریم،که الگوی این عزیزان حماسه حسینی (ع) است ،که قیامش جزندای آزادگی و بندگی به خداوند نبود.

در ادامه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، ابراز داشت:امروز اگر هر مسئولی بر صندلی مدیریتی تکیه زده است،باید بداند و قدردان این باشد که خون شهیدان و ایثارشان است که امروز به ما عزت و آزادگی داده است.

وی ادامه داد: وظیفه ما بسیار سنگین است،تکریم و حفظ ارزشهایی که این عزیزان برایشان از خانه و زندگی دور شدند،تا انقلاب اسلامی با اقتدار در منطقه یکی از قدرت های جهان معرفی شود.

در پایان این دیدارها هدایایی به رسم یادبود و تکریم به جانبازان معزز اهدا شد./تصاویر

این خبر را به اشتراک بگذارید :