مسئول هادی سیاسی سپاه شهرستان علی آبادکتول گفت: طلاب در آگاهی بخشی مردم نسبت به صحت محتوای فضای مجازی و نیز روشنگری مسائل تلاش کنند.

به گزارش گروه سیاسی کمالان نیوز: ابوالقاسم شورورزی مسئول هادی سیاسی سپاه شهرستان علی آبادکتول، در جمع طلاب مدرسه علمیه کوثر(س) با اشاره به روایتی از امام علی(ع) پیرامون قدردانستن دو نعمت مهم سلامتی و امنیت گفت: ایران اسلامی امنیت و آرامش خود را در سایه ولایت فقیه و وجود پر برکت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (دام عزه) دارد، بر خلاف سایر کشورها که به خاطر عدم وجود ولایت، در سختی و فشار هستند.

وی با بیان این که کشور ایران تنها کشور شیعی است که حکومت آن بر اساس ولایت فقیه است، ابراز کرد: اطاعت از سخنان رهبری، موفقیت را به همراه دارد اما عمل بر خلاف آن، با شکست مواجه است همچنان که در بعضی از عرصه های سیاسی و اقتصادی به چشم می خورد.

مسئول هادی سیاسی با تاکید بر این که روحانیون و جوامع شیعی وظیفه سنگینی به عهده دارند، توصیه کرد: در آگاهی بخشی مردم نسبت به صحت محتوای فضای مجازی و نیز روشنگری مسائل تلاش کنید.

شورورزی ضمن بیان این که نعمت حضور ولایت فقیه و مقام معظم رهبری (دام عزه) کشورهای مسلمان همجوار را نجات داده، به جریان استقامت و پیروزی سوریه اشاره کرد و افزود: راهنمایی ها و سخنان مقام رهبری در این امر، بسیار موثر بوده است.

وی در پایان سخنان خود به نقش شهدا و فضیلت شهادت در راه ولایت اشاره کرد و با بیان اهمیت و مقاومت مجاهدانه در مسیر ولایت و حفظ دین و انقلاب سخنان خود را به پایان برد./حوزه

این خبر را به اشتراک بگذارید :